Dyskusja

Lech Poznań Szachtior Soligorsk

Lech Poznań - Szachtior Soligorsk
2 sierpnia 2018, 20:45

3 : 1
relacja

BlueChamp

Niebiesko-białe barwy Twe... Jeden kolejowy herb... Dumą mego miasta jest... KOLEJORZ KKS... Chwała nasza będzie trwać... Nieważne, ile minie lat... Głęboko w naszych sercach jest... KOLEJORZ KKS!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BlueChamp

Jeśli nie miałeś nic złego na myśli i żadnej prowokacji to chciałbym cię przeprosić. Ja tylko jednego tutaj nie lubię ale to dlatego bo jest wściekłym psem

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
BlueChamp

Nie po to. Możesz cos dla mnie zrobić jest to mecz mojej drużyny to idź sobie poszukaj kolegów gdzie indziej i daj w spokoju obejrzeć relacje

| Odpowiedz
blokuj
BlueChamp

Ja ci już mówiłem że nie obchodzą nas twoje zabawy. Idź pożal się tatusiowi nie nam. Tutaj też przebywają dzieci a ty ciągle o tej dupie piszesz chore

| Odpowiedz
blokuj
Filip Krogulec

Miedź do tego idealnie podlega, gra tam 4 piłkarzy związanych z aferą korupcyjną, są to Łukasz S., Grzegorz B., Wojciech Ł. i Łukasz G.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.