Wątek dotyczący artykułu

El. LE: co za wieczór w Poznaniu! Hat-trick Gytkjaera, awans Lecha po dogrywce, Szachtior kończył mecz w ósemkę!

Wielkie emocje, hat-trick Christiana Gytkjaera i awans Lecha Poznań, choć do wygranej 3:1 z Szachtiorem Soligorsk potrzebna mu była dogrywka! Białorusini kończyli zawody w ósemkę.

przeczytaj cały artykuł

jerrypl

Dogrywka nie była potrzebna, Lech od początku był zespołem o klasę lepszym, tylko takie coś trzeba potwierdzić strzeleniem więcej niż jednej bramki! Potem były niepotrzebne nerwy i dodatkowe zmęczenie. Inna sprawa, że skandalicznie sędziował niemiecki sędzia. O kartkach przypomniał sobie w dogrywce. I tak Białorusini mogli urządzać polowanie na nogi najlepszego na boisku Tiby, mogli łapać piłkę ręką gdy szła kontra, mogli ciągać piłkarzy Lecha za koszulki, gdy ci sunęli z groźnymi atakami. Niemiecki sędzia te przewinienia gwizdał, ale nie karał ich kartkami. Szachtior już w 90 minucie powinien grać w ósemkę. Z Belgami będzie ciężko, ale miejmy nadzieję, że zarówno Lech, jak i Jagiellonia, powalczą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz Forever

Genk to żaden potentat. Wydaje mi się, że to zespół na poziomie Rio Ave, może tylko trochę mocniejszy. Spokojnie są do przejścia.
Gent zresztą podobnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
jerrypl

Gent chyba nieco mocniejszy (nieco większa wartość na transfermarkt, wyższe miejsce w lidze). Wiadomo, że to nie są potentaci, belgijskie kluby ostatni sezon w europejskich pucharach miały słaby. Dodatkowo nie są to obecnie najmocniejsze belgijskie kluby - w poprzednim sezonie zajęły czwarte i piąte miejsce z olbrzymią stratą do Brugii. Niemniej patrząc na wyniki naszych klubów to będzie ciężko. Przy Rio Ave pamiętajmy, że tam była rewolucja w składzie, więc trudno powiedzieć na ile Jagiellonia została zweryfikowana. Obawiam się, że z tą grą w defensywie to jednak może być ciężko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.