Wątek dotyczący artykułu

Betard Sparta sama wsadziła się na minę. Mają fatalny terminarz. Potrzebują cudu, żeby uniknąć Fogo Unii

Betard Sparta zajmuje na razie trzecie miejsce w tabeli PGE Ekstraligi, ale jeśli nie wygra w Gorzowie, to może być czwarta. A to oznaczałoby jazdę w półfinale play-off z Fogo Unią Leszno. - Wrocławianie sami stworzyli sobie problem - mówią eksperci.

przeczytaj cały artykuł


Saddam

Spokojnie z tymi prognozami. Falubaz, GKM i Tarnów walczą o ligowy byt i mogą być, a właściwie powinni być o wiele bardziej zdeterminowani. Wcale nie obstawiałbym zwycięstwa Włókniarza w Tarnowie a to już daje 3 miejsce Sparcie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZXV

Czewa wygra za 3 pkt u siebie z GKM i Falubazem i bonus na Tarnowie masz 21 pkt.Sparta raczej przegra w Gorzowie ale bonus dla nich wtedy maja 18 pkt.Za 3 z aniołami maja 21 pkt i jak Leszno sie nie podłoży(raczej się podłozy) to Sparta by miała po 21 pkt z Czewa ale bonus ma Czewa i wtedy Czewa wcale by nie musiała wygrać w Tarnowie.Chyba,że Leszno u siebie przegra ze sparta albo Gorzów to wtedy Leszno-włokniarz,Gorzów-Sparta.
Mecze o miejsca w pierwszej 4 ustalą mecze:
Sparta-Toruń
Gorzów-Sparta
Leszno-Sparta

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.