Wątek dotyczący artykułu

MIMP: Daniel Kaczmarek znów to zrobił i ponownie w Częstochowie! Faworyci pogodzeni (relacja)

Podobno nic dwa razy się nie zdarza. Nie w przypadku Daniela Kaczmarka i Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Zawodnik Get Well Toruń wygrał w Częstochowie finał przed dwoma laty, a w piątek zrobił to raz jeszcze!

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
outlaws

Dobrej nocy życzę!
Jestem przekonany, że masz nowe gimnazjum,bo czar twoich przemyśleń oświetla mój pokój !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Blaszka Torun

Nie wiesz tego dzis Ty, nie wiem ja :) Ja sie milo zaskocze jesli sie uda a Ty? Saperow nam ubylo, to prawda, ale jeszcze jakis mamy :) Dasz dzis reke pod topor, ze Wasi liderzy ciagle beda w takiej dyspozycji? 2 lata temu, czytalem, ze Patryk z Pepe mieli nam wybic final z glowy :)
Ty wierzysz w swoich a ja wierze w swoich _ to chyba nikomu nie uwlacza? :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
outlaws

Jak nie odróżniasz właściwej oceny sytuacji , to Twój problem !
W moim przekonaniu , to tak wygląda.
Spójrz na moje komenty, popieram Was, obiektywnie oceniam itd!
To, tylko moja ocena i masz święte prawo, nie zgadzać, się z tym!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.