Wątek dotyczący artykułu

Łukasz Piszczek dla WP SportoweFakty: Nadszedł moment, by się pożegnać

- Nadszedł odpowiedni moment dla mnie i dla reprezentacji, by się pożegnać. Nie zagram już dla Polski. To nie jest łatwa decyzja, ale już czas, by ktoś mnie zastąpił - mówi Michałowi Kołodziejczykowi piłkarz Borussii Dortmund.

przeczytaj cały artykuł

sisiukris

Gra dla reprezentacji to zawsze zaszczyt, więc nie wyobrażam sobie że mógłbym dobrowolnie z niej zrezygnować. Sorry, ja tego nie rozumiem.Zawsze go szanowałem jako piłkarza i człowieka ale teraz to mi podpadł trochę......

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Claudia_

Jak można nie rozumieć i krytykować coś co jest tak powszechne?
Iniesta, Robben, Ribery, Thierry Henry, Boruc, Lahm... i długo, długo by wymieniać.
Jeżeli ktoś już zwyczajnie nie czuje się na siłach, to czemu nie ma podjąć takiej decyzji, postawić sprawę jasno i zwyczajnie zwolnić miejsce młodszym?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Miroslaw Cutter

Przecież nikt Go nie zmusza nie da się grac do emerytury to jest sport i kiedyś trzeba podjąć ciężka decyzje . Niech młodsi pokażą co potrafią .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
MaurizioSarri

Jeszcze można zmienić decyzję i wrócić do Reprezentacji (choć w tym wypadku wątpię). Rezygnacja z kadry to nie jest bilet w jedną stronę. Messi strzelał focha po przegranych mistrzostwach Ameryki Płd. i mówił, że już w błękitno białych barwach nie zagra i wrócił. Buffon becząc przed kamerami po przegranych barażach ze Szwecją kończył karierę w Italii a teraz znów jest gotowy. Może z Piszczkiem też będzie podobnie? Nie sądzę, ale biorę to pod uwagę i nie rozpaczam. A przede wszystkim rozumiem decyzję.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Claudia_

Też nie sądzę, żeby Piszczek zmienił zdanie - zresztą sam mówi o tym w wywiadzie, że nie zrobi tego nawet "w trybie awaryjnym". W odróżnieniu od wspomnianego Messiego ta decyzja wydaje się być podjęta na chłodno - w końcu od mundialu już trochę minęło.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
MaurizioSarri

Dokładnie, Messi był wnerwiony i potem pożałował, to samo Buffon w wywiadzie po blamażu Italii zrezygnował pod wpływem emocji. Piszczek już nie wróci na 99,9%.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.