Wątek dotyczący artykułu

Wielki hit w UFC! Conor McGregor wraca do oktagonu

Do wyczekiwanego hitu na szczycie wagi lekkiej dojdzie na gali UFC 229 w Las Vegas, 6 października. Conor McGregor (MMA 21-3) zmierzy się z aktualnym mistrzem dywizji - Chabibem Nurmagomiedowem (MMA 26-0).

przeczytaj cały artykuł

Miłosz Śmieliński

az sobie konto zalozylem przez to co widze :D powiedz mi panie redaktorze czemu kur... piszecie mistrza Ufc imie jego i nazwisko z bledem czy to jest spolszczenie czy jaki ch... bo juz 3 artykul czytam i wkolko piszecie Chabib Nurmagomiedow a koles sie nazywa Khabib Nurmagomedov CHYBA JEST STANOWCZA ROZNICA CZY JA SLEPY JESTEM ,,,, gdzie w nazwisku ty widzisz u niego literke i i i i bo ja nie widze a w artykule widze a co do imienia to wogole parodia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DorianHC

Zdajesz sobie sprawe że obie formy są poprawne? Tak samo jak z Wołodymir Kłyczko (klitschko) czy Giennadij Gołowkin (Golovkin). Oni mają ruskie nazwiska i one są pisane cyrlicą. Kraje anglojęzyczne używają formy Khabib Nurmagomedov a Polska Chabib Nurmagomiedow a przez to że media na całym świecie używają formy Khabib przez to myślisz że jest to jedyna poprawna. A tak naprawdę to najprawdziwszy jest zapis cyrlicą. Po co się tak denerwujesz?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.