Wątek dotyczący artykułu

LGP 2018 w Einsiedeln: coś niesamowitego! Stoch i Żyła wygrali ex aequo!

To nie bajka. W Einsiedeln Polacy przeszli do historii skoków! W konkursie LGP 2018 Kamil Stoch i Piotr Żyła wygrali ex aequo! Co więcej, w pierwszej piątce zawodów było aż czterech Polaków. Biało-Czerwonych przedzielił tylko trzeci Rosjanin Klimow.

przeczytaj cały artykuł

pajac

Polscy skoczkowie skompromitowali Polskę. Po tym występie wstyd mi, że jestem Polakiem. W czołowej 5 tylko 4 Polaków... wstyd. To zupełnie amatorski konkurs, więc powinni go totalnie zdominować.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|11)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
pajac

Nie mam z Ukrainą nic wspólnego, jestem Żydem ze Śląska, chociaż część mojej rodziny ma pochodzenie litewskie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Wiesiek23

I po co dajecie sie prowokowac,Podpuszcza was jak male dzieci...To totalny wiejski ćwok.Taki w rodzaju kijowskiego z KOD-u i wypisuje te brednie zeby robic zadymę..Jezeli go olejecie to dureń po prostu zniknie w niebycie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|2)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
szurszacz 1

znalazłeś już na guglach co to " ignorancja " , pisać pierdoły to potrafisz, a z normalnymi pytaniami to jakoś sobie nie radzisz...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.