Wątek dotyczący artykułu

Pawlicki 43. indywidualnym mistrzem Polski. Janowski i Kołodziej z kolejnymi medalami

Jadąc w swoim piątym finale Indywidualnych Mistrzostw Polski w karierze, Piotr Pawlicki po raz trzeci stanął na podium, ale dopiero pierwszy na najwyższym stopniu. Kolekcję medalową powiększyli też Maciej Janowski i Janusz Kołodziej.

przeczytaj cały artykuł


MARSAK

Zawody wypaczył sędzia wykluczając Zmarzlika z ostatniego biegu. Główna komisja .. powinna dokonać oceny decyzji sędziego , nie przesądzam , ale uważam ,że ranga zawodów nie pozwalała podjąć takiej decyzji !!! Komentatorzy po decyzji sędziego przestali komentować sytuację i nabrali wody w usta. Zmarzlik do ostatniego biegu był najlepszym zawodnikiem !!! Zastanawiam się czy sędzią zawodów żużlowych może być człowiek , który nigdy osobiście nie ścigał się na żużlu - to tak jakby w komisjach odwoławczych ZUS - u nie zasiadali by lekarze, a w komisjach wypadków lotniczych nie uczesniczyli by piloci.Tyle w temacie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DEX

Sędzia podjął właściwą decyzję! Zmarzlik popełnił błąd, wszedł w łuk ze zbyt dużą prędkością, na wyjściu wjechał w tor jazdy Pawlickiego i przewracając go był sprawcą przerwania biegu! Regulamin mówi jasno: Jeżeli sędzia zawodów może wskazać winnego przerwania biegu, również wówczas, gdy sytuacja ma miejsce w pierwszym łuku, to ma OBOWIĄZEK winnego wykluczyć! Ranga zawodów nie ma żadnego znaczenia, taki sam regulamin jest w finale IMP jak i w treningu punktowanym w drugiej lidze!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MARSAK

Jaki regulamin mówi o bezwględnym wykluczeniu !!! Sędzia może np. skorzystać ze swojego uprawnienia regulaminowego Art.88 3. Sędzia może ukarać zawodnika „żółtą kartką” bez wykluczenia z biegu w każdym
przypadku, gdy zawodnik zachowuje się lub postępuje nagannie lub niesportowo. - To jest jego prawo - postąpił jak postąpił !!! Załóżmy ,że postąpił sędzia prawidłowo wobec Zmarzlika , a zachowanie Pawlickiego nie było naganne /???// Neymar !!!/. NAPISANE JEST ...w każdym przypadku !!! Po to jest sędzia , że podejmuje decyzje zgodne z regulaminem , i "duchem" sportu !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.