Wątek dotyczący artykułu

Mocne słowa Krzystyniaka. Bezczelne wykluczenie Zmarzlika

Jan Krzystyniak przyznaje, że jest zbulwersowany faktem, iż Bartosz Zmarzlik został wykluczony w finale IMP w Lesznie. - Sędzia źle prowadził te zawody, a wyrzucenie gorzowskiego zawodnika przelało czarę goryczy. To było bezczelne - uważa.

przeczytaj cały artykuł

Komentator Widmo

Przecież Bartek po przegranym starcie z Koldim zmienił swój tor jazdy i skosił tylnim kołem Pitera. Był kontakt z motocyklem rywala czy nie? Płaczki niech siadają na motor i pokażą że można się utrzymać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kubafornal

No ale idąc na dużą „gląbie” chyba nie może kosić wszystkich po drodze prawda? Chyba ze uważasz ze akurat Bartek ma takie prawo...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentator Widmo

Może zmienić ale nie powodując upadku przeciwnika. Logiczne czy mam to ci rozłożyć na czynniki pierwsze głąbie? Tylko Ci odpisuje bo Ty pierwszy obraziłeś nie mając argumentów. Teraz jakie będzie wyzwisko?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ZAKON KRZYŻACKI

A to zuzel,nie polega na zmanie toru jazdy??Moze zainstalujmy tory kolejowe,posadzimy zawodnikow na drezyny i nikt nie bedzie nic zmienial;)) pier..sz jak potluczony.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentator Widmo

Naucz się czytać ze zrozumieniem. Może zmienić tor jazdy nie powodując upadku rywala. Rozumiesz czy mam to Ci rozłożyć na czynniki pierwsze? Ale widać że kompletny laik jesteś skoro nie potrafisz zrozumieć co to zmiana toru jazdy. Pewnie mogą zmieniać tor kiedy tylko chcą tak? Brawo Mnichu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.