Wątek dotyczący artykułu

Otarł się o NBA, teraz zagra w Polsce. Robert Upshaw ostatnim transferem Asseco Gdynia

Przedstawiciele Asseco dokonali ostatniego ruchu transferowego przed zbliżającym się sezonem 2018/2019. Gdyńską drużynę wzmocnił Robert Upshaw, który w przeszłości miał podpisany kontrakt z Los Angeles Lakers. W NBA jednak nie zagrał.

przeczytaj cały artykuł

Michaelus

Jestem pod wrażeniem transferów w Gdyni. Zakontraktowani obcokrajowcy będą wartościowi... Dobrze dla ligi że będzie kolejny mocny zespół. Mam nadzieję że teraz mój Toruń także odpowie jakimiś konkretnymi ruchami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ecs fan

Do Torunia przeszedł Robert Lowery. Ostatnio grał w lidze tureckiej, notował tam 16,7 punktu na mecz. Bardzo dobry transfer Torunia, świetne statystyki w bardzo mocnej i bogatej lidze. Z Toruniem łączony jest także Scott Machado z przeszłością w NBA i Ewe Baskets Oldenburg. W Toruniu robi się niezła paka, będziecie grać o mistrza.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Michaelus

Dlatego warto wstrzymać się z koronowaniem i umieszczaniem w finale...
Staty Roberta zacne. Kolejny mocny transfer w naszej lidze. Nic tylko się cieszyć.
Nie wiem na ile Machado jest aktualny skoro PG już właściwie jest... Mam nadzieję że i na Machado miejsce by się znalazło i jeden z nich zagra na SG.

| Odpowiedz
blokuj
Michaelus

Zatem niewątpliwie macie lepszego rozgrywającego. Ja jednak wstrzymam się do pełni sezonu z wnioskami... Mam jednak nadzieję że obaj wniosą sporo jakości do naszej ligi.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.