Wątek dotyczący artykułu

I liga: kapitan zostaje w Sokole, inni nadal w budowach. Pierwsze kluby już trenują

Formalności stało się zadość - Maciej Klima przedłużył swoją umowę z Sokołem Łańcut. Na taką wiadomość czekali kibice zespołu. Inne kluby cały czas pracują nad kształtem swoich składów, a jeszcze inne już ruszyły z przygotowaniami do nowego sezonu.

przeczytaj cały artykuł

Marecki CS

Po pierwsze na zapleczu EBL, a nie TBL. A po drugie, o staraniach WKK Wrocław o "dziką kartę" wiadomo już było od ponad dwóch miesięcy! Tak więc szanowny "redachtorku", trochę więcej zainteresowania tematem zanim się zabierzesz do "tworzenia" swoich wypocin.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gonzos

Nie powiedziałbym... W 'środowisku' było o tym wiadomo, ale czy sam klub z Wrocławia cokolwiek w tym temacie wcześniej opublikował. Cichosza. Większość kibiców informacja o WKK w 1. lidze mogła więc zaskoczyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marecki CS

To, że sam klub wcześniej o tym nie informował to fakt, ale kibice którzy się tym interesują na pewno nie są zaskoczeni. Ja o zamiarach WKK dowiedziałem się już na początku czerwca.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
gonzos

Oczywiście, ale za to w porównaniu do STK Czarnych, gdzie o możliwym starcie w 1. lidze mówiło się już w marcu/kwietniu, a później prezes Stowarzyszenia mówił o tym chyba wszędzie, gdzie się dało, to o WKK (porównując te dwa przypadki), to była cisza jak makiem ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.