Wątek dotyczący artykułu

Lekkoatletyczne ME Berlin 2018: Ewa Swoboda z bezproblemowym awansem do półfinału biegu na 100 m

Ewa Swoboda z czasem 11,33 sek. zajęła drugie miejsce w swoim biegu eliminacyjnym na 100 m podczas mistrzostw Europy w lekkoatletyce i pewnie awansowała do wtorkowego półfinału.

przeczytaj cały artykuł

Makrel

Rany Boskie!!!!! Te tatuaże!!!! Co się ludzie z wami dzieje. Dopiero w starszym wieku zrozumiecie ten błąd gdy wyblakną, a wasza skóra będzie pomarszczona. TRAGICZNIE to wtedy wygląda. Teraz zresztą tez nie wiele lepiej TRAGEDIA!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
LiberalnyGlobalista

Prawicowy, zacofany, belkot. Mamy 21 wiek, rok 2018 a ludzie jeszcze takie przasne poglady maja na temat tatuazy, masakra. Na przykladzie Ewy Swobody, mozna powiedziec ze jak ona bedzie STARA to nikt na to nie bedzie zwracal uwagi bo to poprostu bedzie pokolonie zupelnie innych staruszkow. A nie takich pierdzieli pisuarow, przezartych bialo czarna przeszloscia z poziomem IQ rownym 20.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

Serio? Prawicowy? Zacofany? To już nie można swojej opinii wyrazić? Wygląda to koszmarnie i tyle, a co do tego mają poglądy polityczne?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
LiberalnyGlobalista

Oczyswiscie ze mozna swoja opinie wyrazic, po to chyba jest tutaj sekcja ''dodaj kokemntarz''...ale w tym przypadku uzytkownik nie tylko wyraza swoja opinie co ocenia i kwestionuje czyjs wolny wybor, co samo juz jasnie ukazje zasciankowy tok mysleniowy ktory automatycznie mozna przypisac do preferencji politycznych. Wyglada to koszmarnie dla Ciebie ale to nie jest Twoja skora ani cialo i w zaden sposob nie ingeruje to w Twoje wlasne zycie. No bo przeciez nie siedzisz w pracy z mysla ''Boze co ja ze soba teraz poczne, te tauaze Ewy Swobody nie pozwalaja mi normalnie zyc''. Takze wiec, pytasz sie ''serio'' prawicowy? TAK Zacofany? BARDZO. Milego dnia zycze Tobie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
jerrypl

Ale kto kwestionuje czyjś wolny wybór? Chciała to zrobiła. Z ocenianiem to już inna sprawa, niby dlaczego mam tego nie robić? Kwestionujesz moją swobodę wypowiedzi? Wygląda koszmarnie i tyle. Podejrzewam też, że nie bardzo rozumiesz słowo "prawicowy".
Również miłego dnia życzę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.