Wątek dotyczący artykułu

Maja Chwalińska z przytupem rozpoczęła występ w Warszawie. Paula Kania wróciła do tenisa po 13 miesiącach

Maja Chwalińska rozgromiła Niemkę Romy Koelzer i jako pierwsza awansowała do II rundy turnieju Warsaw Sports Group rozgrywanego na kortach ziemnych Warszawianki. Wydarzeniem poniedziałku był powrót do tenisa po 13 miesiącach Pauli Kani.

przeczytaj cały artykuł

Baseliner

Szkoda, że Zawadzka nie trafiła na Wirę :( byłby darmowy zastrzyk punktowy. Maja, Iga, Marta i Monika Kilnarova to jedyne interesujące nazwiska w tym turnieju.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lovuś

Ahhh tak, bardzo miałem nadzieję, że Zawadzka trafi na Wirę, która w sumie dostała tą dziką kartę tylko dzięki temu, że Stefania nie jest gotowa na singla. Łatwe punkty by jej wpadły i duży awans w rankingu. Nie musiałaby się przebijać już przez eliminacje tych ITFów 15k.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
trab

no jak pech, to pech. Ale będą przynajmniej te 2 (albo trzy?) punkty będą. Kwalifikacje same się nie przeszły, więc tak czy siak gratulacje, ostatnio nawet i to się jej nie udawało. A może coś ze Świątek uda się ugrać? Choćby seta? Choćby pięć gemów?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
trab

Niby oglądałem ten mecz, ale wyglądało to dość enigmatycznie. W przerwie między gemami Świątek pomówiła z sędziną, przyszedł supervisor (albo gość od medicala), poszli gdzieś sobie, po chwili wrócili i sędzina ogłosiła krecz z powodu kontuzji. Tyle było widać i słychać.
Faktycznie Iga grała piach, ale bez wyraźnych oznak jakichkolwiek fizycznych niedomagań.
Brawa dla Zawadzkiej, z okazji skorzystała, a jak dla mnie okazją był tylko słabszy dzień Świątek, a nie jej kontuzja. To pewnie największe zwycięstwo w jej karierze, a już na pewno największy jednorazowy zastrzyk punktowy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
marbe-fa

nie, nie fb turnieju, na stronach fan klub czy inne tenisowe, np Nie śpię bo oglądam tenis... Na Igowej na razie cisza, na turniejowa nie zaglądałam. Może jakiś lepszy turniej WTA (dzika karta) pojawił się na horyzoncie? I stąd ten krecz.. Bo kontuzja? To byłoby straszne

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.