Wątek dotyczący artykułu

DMPJ: Falubaz najlepszy we Wrocławiu (relacja)

Zwycięstwem Falubazu Zielona Góra zakończyła się IX runda półfinałowa Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów grupy trzeciej, która odbyła się we wtorek we Wrocławiu. Podium zawodów uzupełniły drużyny z Torunia i Gorzowa.

przeczytaj cały artykuł


pusher

Czerniawskiemu w wyścigu 3 oraz Kaczmarkowi w 9 nie chciało się dojeżdżać do mety (mistrz Polski zawrócił na ostatniej prostej!), dlatego powinni mieć wpisane defekty. Poza tym wydaje mi się, że w 14 wyścigu została ogłoszona zmiana: Tonder za Boducha - jeśli tak było, to Tonder miałby 9 (3,3,1,2), a Boduch 1 (-,-,-,1).
No i konferansjerka. Pani o dość przyjemnym głosie, ale jej aktywność ograniczała się do podania składu wyścigu (wg schematu: w kasku czerwonym Miśkowiak, zawodnik Orzeł Łódź, w białym Świącik, zawodnik Włókniarz Częstochowa...), a po jego zakończeniu ogłaszała jedynie zwycięzcę i jego czas. W trzecim wyścigu na metę niemal jednocześnie wpadli Świącik i Karczmarz - nic, żadnych wyjaśnień, kto był szybszy, komu wpisać ile punktów. Naprawdę nie ma w klubie nikogo, kto by ogarnął temat?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ADAMO

Ja tez mam 4 biegi Tondera z tym ze 10 (3,3,2,2). Wydaje mi sie ze sie nie pomylilem :-) Spikerka faktycznie totalna tragedia. Najgorsza z jaka sie spotkalem a na zuzel chodze od 30 lat. Z poczatku zmiany nie podala a czasy biegow tylko jeden raz zdazylo sie ze podala dwukrotnie. W jednym biegu zapodala nawet 33,36 (III bieg).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
baraboszkin

...nie od dziś wiadomo, że Sparta na imprezy pozaligowe ma wy.ebane, organizuje je jak za karę i oszczędza na nich jak się da, zwłaszcza na młodzieżówkach, no to tym razem postanowili zaoszczędzić na informacjach podawanych widzom (?), ograniczając się tylko do podawania zwycięzców biegów, nie informowania o zmianach, a w biegu III podając widocznie tylko pół czasu zwycięzcy (?), dla WTS-u widać zawsze to jakaś oszczędność, choćby nawet absurdalna... a poważniejąc, WTS zawsze miał tendencję do zatrudniania ciemnych bździągw w swoich szeregach, tak ciemnych, że nawet nazwisk zawodników Sparty nie potrafiły poprawnie napisać i widać nic się nie zmieniło, ciemne bździągwy nadal w WTS-ie są zatrudniane... zresztą ta spikerka to chyba i tak łaska ze strony "wielkiego" WTS-u, bo jakieś 15 lat temu młodzieżówki i sparingi na Olimpijskim jechały w ogóle bez spikera... pamiętam jak owacje całej trybuny na jednej z młodzieżówek zebrał nieznany wcześniej nikomu Janusz Rożek z Rybnika, bo wszyscy myśleli, że w pięknym stylu zdobył komplet punktów, wieczorem, po powrocie do domu okazało się, że była zmiana w programie i ten komplet zdobył Czerwiński, ale tego trybunie nie powiedziano i owacje, chyba największą w swym życiu zgarnął niejaki Rożek, szkoda tylko, że tego nie słyszał, bo go nie było wtedy we Wrocławiu (?)... zatem, dzięki ci wielki, przewielebny WTS-ie za tę łaskę i choć koślawe, ale zawsze słowo mówione na tej organizowanej za karę nierentownej imprezie dla najwierniejszych - traktowanych w klubie jak zło konieczne i widać szacunku niewartych... za to na lidze tysiące Januszów spikera będą mieć jak ta lala, bo oni szacunku są godni, ci najwierniejsi niekoniecznie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Spartanin79

no jasne przecież w lesznie gorzowie czy innym toruniu na takie zawody przychodzi grubo ponad 10 tys. a o spikerke dba szpakowski i borek...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ADAMO

Tu nie chodzi żeby był Szpakowski za mikrofonem czy Borek ale o rzetelne poinformowanie kibiców o wynikach biegów. Tymczasem dziewczyna (bardzo miły głos nadający się do spikerki) podawała tylko zwycięzcę wyścigu. Przynajmniej dwa przypadki były że zawodnicy wpadali na metę równocześnie. Któż ma kibicom o wyniku powiedzieć jak nie spiker siedzący obok sędziego. Tymczasem ludzie szukali tych informacji na telefonach w relacji na SF. Jak się okazuje są w niej błędy w punktacji Falubazu. To co jest wyżej w relacji nie zgadza się z rzeczywistością. Dalej za SF powielają to złe info kluby podając z tego źródła wyniki. Wychodzi z tego po prostu bałagan. Czy kibiców jest 10 tyś. czy ok. 300 jak wczoraj to praca spikera powinna być wykonywana rzetelnie. Nic więcej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.