Wątek dotyczący artykułu

Force India uratowane. Lawrence Stroll nowym inwestorem!

Force India oficjalnie pozyskało nowego inwestora. Zarząd komisaryczny zaakceptował ofertę, którą złożyło konsorcjum pod przewodnictwem Lawrence'a Strolla. Oznacza to, że zespół z Silverstone zostanie uratowany.

przeczytaj cały artykuł


Komentarz usunięty przez użytkownika
Andrzej TRybus

Być może, że będzie szansa na jazdę Kubicy w Toro Rosso i tego Robertowi życzę, ale pamiętajmy, że mimo fajnych wynikòw podczas testòw np na Węgrzech ma jednak pewne ograniczenia ruchowe czego jest świadomy i w jakimś wywiadzie o tym wspominał . To powoduje, że być może nie będzie w stanie poradzić sobie na wszystkich torach F 1 w całym sezonie, czyli tam gdzie jest dużo krótkich prostych i dużo zakrętòw, gdzie potrzeba obu sprawnych rąk . Wiąże się to ròwnież z bezpieczeństwem . Zawody to nie trening, czy jazda testowa . Poza tym nie ma sponsoròw z taką kasą jak np Rosjanin w Williamsie .
Biorąc pod uwagę te wszystkie aspekty, myślę, że to są przyczyny braku Kubicy jako kierowcy nr1 lub nr2 w ktòrym kolwiek teamie F 1 .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.