Wątek dotyczący artykułu

GKSŻ zajmie się ostatnim meczem Orła. Dwa najbliższe spotkania w Łodzi pod nadzorem komisarza

Niedzielny mecz Orła ze Zdunek Wybrzeżem nie doszedł do skutku, mimo że deszcz nie padał od rana, a w Łodzi było bardzo ciepło. Gdańszczanie są zdziwieni i domagają się wyjaśnień od GKSŻ. Co na to żużlowa centrala?

przeczytaj cały artykuł

moderatorzy na SF są je_nięci

Ciągle mnie zastanawia. Na treningach zawodnicy chwalili tor jaki jest świetny, że mokro nie przeszkadza, nawet w deszczu nie ma problemów, a z Gdańskiem na jednym meczu nieco posiąpiło, na drugim troszkę popadało z rana i się nagle nie da.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Łódź

Na pierwszym meczu tak posiąpiło że jakbyś wystawił ten pusty łeb , to miałbyś podziurawiony i pełny wody. Co do drugiego nie będę się wypowiadał bo mnie nie było w Łodzi , ale z tego co piszą , może tak być że Jancio coś odwalił

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Łódź

Odpisuje na temat tego co wiem , byłem i widziałem. Nie będzie mi wciskał kitu że posiąpiło , jak była ulewa ( oberwanie chmury ). Inna sprawa , dlaczego nie było zadymy ze strony p. Zdunka po pierwszym meczu. Po drugim była zadyma , czy miał rację , tego nie wiem , nie było mnie na miejscu. Ale patrząc obiektywnie chyba p. Zdunek miał rację po drugim meczu. A teraz dawajcie minusy , nie żałować , ulżyjcie sobie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
simon68

Dobrze ,ze emocje troche zeszly . Oiektywnie chcesz ? Powinniscie jechac sezon na wynajetym stadionie do czsu oddania nowego i nie bylo by takich jaj. Rozbity terminarz , dwa mecze z premedytacja nie odjechane . Pisze specjalnie z premedytacja bo , kazdy kto choc troche interesuje sie zuzlem , wie jakie jest zangazowanie gospodarzy w przygotowanie toru po deszczu . Przykladow poszukaj sobie sam . Wiekszosc jest wsciekla nie na kibicow , a na nierowne traktowanie klubow . Wyobras sobie ,ze Row zrobi tor na mecz z Lotyszami pod kolo , to w poniedzialek rano bedziemy wiedzieli ile to kosztuje . Macie parasol nad soba i kazdy to widzi , reszta to jest przedstawienie teatralne .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Łódź

Nie było aż takich emocji. Były na meczu z Lokomotywą. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie ( chyba ), bo co by nie napisał ktoś z Łodzi , automatycznie jest minusowany , nawet jak napisze że to był wałek , należy się Gdańskowi walkower itp. itd. Więc proszę Cię nie wmawiaj mi że nie macie żalu i pretensji do kibiców z Łodzi. Swoją drogą czy Ty nie broniłbyś swojego klubu ? Wiem odpiszesz że nie , ale zapewniam Cię że byłoby inaczej. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
simon68

Nie musze Ciebie zapewniac ,ale taka sytacje juz przezylem , jak Zajac z Glogowskim odpierdzielili taki sam numer .Przez rok ogladalem pusty stadion .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
staruszek

wiesz na czym polega rzetelność w dyskusji....?
przede wszystkim na używaniu potwierdzonych argumentów....
dla przykładu ostatnio dużo tu komentarzy opluwających Łódź we wszystkie strony i pewnie zaraz usłyszę te racje.....szczególnie tych typów, którzy nigdy nie postawili nogi na tym stadionie a wiedzą jak było podczas opadów deszczu......
Ty też piszesz czasem komentarze w których powielasz kłamstwa innych ... choć sam ich nie sprawdziłeś.....ale ten temat pominę.....
jakoś tak się złożyło, że jeszcze kilka, kilkanaście miesięcy temu jak Orzeł nie miał stadionu tylko kurnik...to Wicio Skrzydlewski był jednym z większych wrogów Fiałka i GKSŻ ...... i co nagle stali się przyjaciółmi??? tylko głupek potrafi uwierzyć w takie cuda......ale każdemu wolno mieć swoje zdanie...
ja też mam swoje zdanie, swoją wiedzę popartą obecnością na stadionie a nie przed monitorem komputera, ale przy tym żenującym poziomie dyskusji pod artykułami na tym pudelkowym portalu nie mam nawet zamiaru o tym pisać....
co więcej.....ktoś kto jest tu kilka lat zauważy wyraźny spadek SF na dno......nie tylko poprzez nowych "redaktorów" ale też przez poziom userów......wśród których coraz więcej ludzi pełnych nienawiści, zazdrości itd.... a merytoryka......wygląda na to że nikogo za bardzo nie interesuje....liczy się kliknięcie i banda hejterów czekających na każdy głupi news......jak wygłodniałe wilki na kęs mięsa......

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|8)
blokuj
Tomek GKS

Chyba za bardzo przesadzasz z tym opluwaniem Łodzi. Bo co miasto czy kibice winni zaistniałej sytuacji. Pan Witold z Fijałkowskim nigdy nie darzyli się sympatią i nie raz okazywali to w mediach i to jest fakt! Ja osobiście za całą sytuację obwiniam Ślączke i takie jest moje zdanie do którego mam prawo. Dla mnie to krętacz i płaczek. Wracając do Łodzi i Pana Witolda to ja akurat Wam zawsze dobrze życzyłem i starałem się być obiektywny i wielu kibiców zwłaszcza starych wini za ten cyrk jedną osobę a nie całe otoczenie. Myślę że sam Pan Witold nie był świadomy w jakie bagno go Ślączka wpakował. Co do SF : Sam na tym forum jestem od kilkunastu lat i niestety potwierdzam że dosięga dna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
świerku

Kolego, zgadza się, poziom sf spada na pysk, ale skoro chcesz merytoryki to odpowiedz w jaki sposób Don Vito wpuścił 6 tys. kibiców na mecz na który mogło wejść 999 osób? Był w sytuacji bez dobrego wyjścia (albo brak zarobku i konieczność oddania kasy tym, co nie weszli - albo prokurator), a wałek z odwołaniem meczu był jedyną opcją, która ratowała go i od jednego i od drugiego. Do tego cynicznie zapraszał do samego końca kibiców na stadion, a na deser w nagrodę od PZM nie dostał nawet walkowera.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.