Wątek dotyczący artykułu

GKSŻ zajmie się ostatnim meczem Orła. Dwa najbliższe spotkania w Łodzi pod nadzorem komisarza

Niedzielny mecz Orła ze Zdunek Wybrzeżem nie doszedł do skutku, mimo że deszcz nie padał od rana, a w Łodzi było bardzo ciepło. Gdańszczanie są zdziwieni i domagają się wyjaśnień od GKSŻ. Co na to żużlowa centrala?

przeczytaj cały artykuł

luisso

Nie wierzę zapytają się grubasa . !!!! O co !? To jest skandal . Fijałek nie osmieszaj się bardziej. !!! WALKOWER to jest Edyta decyzja którą można podjąć. Regulamin jest dla wszystkich taki sam. Co ty i kogo chcesz czarować ze sędzia ze dupa i co jeszcze. Sedzia i komisarz tam obecny powinni mieć zabraną licencję oraz dostać karę i pozbawieni wykonywania tego zawodu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
luisso

Człowieku znasz regulamin ? Najwidoczniej nie !!! Więc nie wyjeżdżaj mi tu z mózgiem bo najwidoczniej u Ciebie go brak. Regulamin jest równy dla wszystkich. U nas w Lublinie była taka sama sytuacja. Ģlogowski rozbronował tor nalał wody jak opętany ! Przyjechała Piła i dostaliśmy walkowera. Deszcz padał cały poprzedni dzień i w nocy i nie było tłumaczenia WALKOWER i koniec po temacie.I nie pod ścianę! !!! Trzeba było zostawić stary stadion i na nim walczyć o extra ligę. Ewentualnie wynająć. Ale że Wasz bos czuje się najważniejszym człowiekiem w Łodzi chciał pokazać że można i pokazał! To właśnie on postawił miasto pod ścianą. Nie trzeba być inżynierem budownictwa żeby liczyć się z opóźnieniami. Jeszcze raz Ci napiszę nie mam nic do kibiców z Łodzi wręcz przeciwnie. Do tej pory szanowałem Waszego prezesa bo myślałem o nim bardzo pozytywnie z resztą poczytaj moje komętarze na jego temat i jak pozytywnie się o nim wyrażałem. Bo myślałem ze nie jest przesiąknięty kombinatorstwem jak widać myliłem się i to bardzo. Życzę Wam i każdej drużynie awansu do extra ligi. Ale tylko w uczciwy wywalczony na torze. Pz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bezowy

Taaa, zakombinował na tyle, że musiał, zapłacić swoim zawodnikom za dojazd i gotowość do jazdy, zapłacić za wynajęcie obiektu od miasta i jeszcze nie mógł wpuścić więcej niż 990 kibiców na stadion, bo brakowało zezwolenia na impreze masową.
Gdybym miał swój interes, pełny skład do odjechania meczu, to raczej bym go odjechał, bo to jest moja kasa, a nie odkładał na nie wiadomo kiedy.
Jeśli ktoś tu zawinił, to raczej nie on, bo jak znam pana Skrzydlewskiego, to raczej kasy w błoto wyrzucać nie lubi, a nawet nie potrafi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
luisso

Zaraz zaraz chwilę! !! To teraz za każde zawody ma Wasz Prezes miastu płacić kasę za wynajęcie stadionu. ? Chyba coś nie tak.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Bezowy

Luisso, przecież wiesz wszystko i dziwi Cię fakt, że każdy klub sportowy płaci właścicielowi obiektu za rozgrywane na nim zawody, nie tylko w żużlu ???!
Ja powiem Ci krótko, żeby zamknąć już te polemikę, życzę Ci aby Twój klub nie miał zadnych problemów i zdobył mistrzostwo Polski.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
świerku

Opłacenie dojazdu swoim zawodnikom i koszty ochrony to wciąż 10x mniej niż brak dochodu z dnia meczowego (999 kibiców) albo grzywna i prokurator na karku gdyby te zawody się odbyły (na trybunach siedziało kilka tys. ludzi). Coś jeszcze?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.