Wątek dotyczący artykułu

GKSŻ zajmie się ostatnim meczem Orła. Dwa najbliższe spotkania w Łodzi pod nadzorem komisarza

Niedzielny mecz Orła ze Zdunek Wybrzeżem nie doszedł do skutku, mimo że deszcz nie padał od rana, a w Łodzi było bardzo ciepło. Gdańszczanie są zdziwieni i domagają się wyjaśnień od GKSŻ. Co na to żużlowa centrala?

przeczytaj cały artykuł

simon68

Nagle nikogo z kibiców na 2 meczu z Gdańskiem nie było ?! Prezes nie jest winny niczego , a wprost przeciwnie , jest pokrzywdzony bo stracił kasę -czy aby napewno ? To kto jest winny , że tor nie był przygotowany ,czasu było mnóstwo? Na czyje polecenie tor został rozorany? I kto rządzi w tym klubie? Na jakiej podstawie na 1 meczu było tylu kibiców ? Gdzie jest oświetlenie (kilka sezonów ) ? Co to za konflikt ma prezes z GKSŻ? Proszę o odpowiedź na te pytania , bo jestem ciekawski :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bezowy

Simon, mogłem Ci tylko powiedzieć tyle co wiem, bo na pierwszym meczu byłem, o stanie toru już napisałem wcześniej, więc kontynuując, ludzi na stadionie było tyle ile zostało sprzedanych karnetów i biletów, których sprzedaż została wstrzymana po sprzedaniu ich określonej liczby, o co był wielki szum wśród kibiców w Łodzi. Niestety nie wpadłem na pomysł, żeby liczyć obecnych.
Prezesa nie bronie, tylko napisałem swoje przemyślenia w temacie opłacalności, takiego kroku, zaznaczam, nie było problemów ze składem.
Na drugim meczu nie byłem, bo normalnie jestem na wakacjach i sądzę, że w środku sezonu wakacyjnego, mogło trochę osób zabraknąć. Dodam też, że na swoje wakacje wyjechałem dzień później, ze względu właśnie na ten pierwszy mecz, bo normalnie na nim by mnie tez nie było ... Co do kalkulacji kolegi Świerka, to nie wiem z jakiego miasta kolega pochodzi, ale Łódź, oby jak najkrócej, ale jeszcze długo będzie dorastała do tego żeby wypełnić stadion 10 tysieczny na maksa i te pare tysięcy z wyłączonymi całkowicie trzema sektorami i niewypełnionymi do końca pozostałymi, to ten stadion chyba trochę mocno podbarwiony rachunek, chociaż zaznaczam jest to wyłącznie moje zdanie bo wiedzy szczegółowej nie mam.
Wiem tylko, ze oprócz ochrony, dojazdówek zawodników, obsługi, druku biletów, programów, to nie wziął kolega jeszcze w kalkulacji pod uwagę 25 tysięcy netto za wynajęcie obiektu od miasta, bo stadion nie jest prywatny.
Jeśli kolega się zna na tym sporcie, to pytanie o zoranie toru uważam za głupie, przepraszam ;o)
Oświetlenie na meczach o 14:45 ... po co ?
Mam wrażenie z tonu Waszych wypowiedzi, że najlepiej by było, gdyby w lidze jeździły tylko Wasze kluby ... tylko wtedy z kim, sami ze sobą ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
speedman

Też byłem na stadionie i potwierdzam wszystko co napisałeś. Dziwię się, że zamiast podchodzić do sprawy spokojnie i rzeczowo wylewa się wiadro pomyj na klub i miasto. Nie wiem czy został popełniony błąd przy torze ale Orzeł nie miał interesu w przekładanie tego meczu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
luisso

W przypadku odwołania czy też przełożenia zawodów bilety czy programy zostają te same nikt nie drukuje dwa razy tego samego człowieku co za bzdury piszesz. Ochrona tak czy ludzie funkcyjny to się zgodzę ale nie to co Ty wypisujesz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Łódź

Zapytaj tych z Gdańska co byli w Łodzi kilka razy na meczu, oni mają pewne info. Nie piszę tego złośliwie. Na 80 % twoich pytań znam odpowiedź , ale nie jestem upoważniony do udzielania odpowiedzi i nie będę bujał w obłokach , jak większość tutaj. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
simon68

Moje pytania są retoryczne , oprócz tego o oświetlenie . To jest wymóg licencyjny , wiec gdzie ono jest ? Poza tym macie fajny stadion , ale kibicować wam niestety nie będę. pz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Łódź

Widziałem na zadaszeniu trybun . Ale czy działa to już nie mam bladego pojęcia. Wiesz trudno żeby w ciągu dnia włączać światło.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Łódź

I da się podyskutować , uśmiechnąć , a nie jak LEGION STALI pluć tylko jadem. Nie ma klubu bez winy , każdy klub ma coś za uszami mniej lub więcej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
nataszek

Ha ha, ja byłam na obu meczach, ale chyba nie odpowiem na żadne z Twoich pytań. Nie jestem ani prezesem klubu, ani toromistrzem, ani nawet komisarzem toru, tylko pedagogiem, więc sorry. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
simon68

Nie trzeba przepraszać , gratuluję wytrwałości . Proponuje jechać poraz 3 , jeśli finanse pozwolą , już na cały mecz :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.