Wątek dotyczący artykułu

Strzelanina Bayernu w ostatnim sprawdzianie. Hat-trick Roberta Lewandowskiego

W środę, na obozie przygotowawczym, Bayern Monachium rozegrał ostatni sparing przed pojedynkiem o krajowy Superpuchar. Mistrzowie Niemiec rozbili amatorski klub FC Rottach-Egern 20:2. Hat-trick zanotował Robert Lewandowski.

przeczytaj cały artykuł

Claudia_

No pewnie Aniu Sar, przejrzałaś mnie. Mój najdroższy ♥Robercik♥ wypłaca mi tygodniówki, których wysokość zależy od tego ile udało mi się uwielbienia w jego stronę przesłać w internecie. Działam także w innych serwisach, pod różnymi nickami. Robię wszystko co w mojej mocy, by mojego umiłowanego Roberta zadowolić. Moja misja zakończy się wtedy, gdy wszyscy zaadresujecie w jego stronę tę samą miłość, którą ja pielęgnuję w moim sercu w odniesieniu do niego każdego dnia. ♥
Mam nadzieję, że mimo iż mnie zablokowałaś, rozwiniesz tego posta, co byś pewność co do swoich podejrzeń miała.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.