Wątek dotyczący artykułu

Get Well planuje ewolucję w składzie na sezon 2019. Frątczak gotowy, by zostać w Toruniu

W Get Well Toruń, który walczy o awans do play-off, powoli myślą już o przyszłym sezonie. - To będzie ewolucja, a nie rewolucja - zapowiada Jacek Frątczak, który nie wyklucza dalszej pracy w toruńskim klubie.

przeczytaj cały artykuł


Kamis89

Moim zdaniem Jacek robi dobrą robote i przede wszystkim chce pracować dalej w klubie to juz duzo!Oby nastepny sezon zaczoł razem z Krużyńskim a na pewno nie bedzie fachów i nieporozumień miedzy zawodnikami

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
UNIA LESZNO DMP 2015

Buahhahaha
Jacek? Litości..
On już nic więcej nie wniesie
Toruń potrzebuje odmienienia, takiego mega show, np. Odchodzi Holder a przychodzi Maciej Janowski, odchodzi Iversen a wbija Hampel
Jakiś trener typu Skóra lub Dobrucki i jestem pewien, że macie mistrza albo vice, bo my za Hampela bierzemy Przemka a Kurtz już bardzo groźny i mocny na Polskich torach ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Daniel Nowak

Zgodzę się z Tobą, że Jacek to powinien być pierwszy do odstrzału. Iversen ma kontrakt dwuletni wiec tutaj nie bedzie rozstania, aczkolwiek ja bym się rozstał z Holtą i tutaj są dwie opcje albo jakiś Polak, który da pewne około 10pkt na mecz (Janowski, Dudek - jezeli Falubaz by spadł, ewentualnie Przemek Pawlicki jeżeli GKM spadnie) lub pożegnanie się z Holtą i Przedpełskim i Daniel Kaczmarek jeździ jako senior lub jest zastępowany przez Jacka Holdera i do tego jakiś Polak w miejsce Pawła, który by co mecz robił pkt jak Miedziak teraz w Czewie. No i oczywiście wzmocnienie juniorki, zobaczymy co wykombinują ale jeżeli by przyszło jakichś dwóch szybkich chłopaków to byłoby dużo lepiej, ciekawe czy Lampart do wyciagnięcia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.