Wątek dotyczący artykułu

El. LE: pogromca Górnika ośmieszył Feyenoord. Sędzia zraniony w Austrii

AS Trencin zwyciężył 4:0 z Feyenoordem Rotterdam. Identycznym wynikiem zakończył się mecz Dinama Mińsk z Zenitem Sankt Petersburg. Ludogorec Razgrad strzelił wyczekiwanego gola, a w Austrii doszło do niebezpiecznego incydentu.

przeczytaj cały artykuł

Tomo L

Nie ośmieszaj się, twój komentarz jest na poziomie wczorajszej gry Legii Warszawa, albo i jeszcze gorzej. To, że Legia grała, jak grała, nie oznacza, że Mistrza zdobyła przypadkowo. Osoby mające ból z powodu Mistrzostwa Legii widzą tylko pomyłki sędziowskie na korzyść Legii. Są tak zaślepione, że nie widzą jak sędziowie mylą się na niekorzyść Legii, albo na korzyść Lecha. Popatrz sobie jak wyglądała gra Lecha, czy Jagiellonii w rundzie mistrzowskiej. Legia skorzystała z prezentu i zdobyła Mistrza. Wszyscy śmieją się z Legii, szczególnie Poznań, ale nie widzą jak grają ich własne drużyny. Tu nie ma co się śmiać, tu trzeba płakać, bo polska piłka tonie. Przy takiej grze polskich drużyn to za kilka lat dostaniemy 1-2 miejsca w europejskich pucharach i wtedy będzie lament. Lech już nie będzie się klasyfikował do gry w europejskich pucharach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
poważny.grzesznik

Dla mnie to jest realna weryfikacja i nie widzę powodu do płaczu, są słabi to dostaną 2 miejsca jak coś się zmieni to może dostaną więcej. A póki co po co te 4 drużyny mają nas katować swoją grą?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomo L

Nie o to mi chodziło. Jedni się cieszą z porażki innych polskich drużyn, a nie biorą pod uwagę, że to działa na niekorzyść polskiej piłki. Wiem, że liga polska jest słaba, ale zawsze można spróbować coś ugrać w pucharach. Jagiellonia wg mnie ma jeszcze szanse.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.