Wątek dotyczący artykułu

Mówi, że nie pierze pieniędzy i nie jest słupem mafii. Z Hancockiem chce się dogadać

Ireneusz Nawrocki ma problem. Część mediów otwarcie pisze o finansowych problemach Stali Rzeszów, a zawodnicy mają się skarżyć w kuluarach, że właściciel II-ligowego klubu im nie płaci. Greg Hancock już przestał przyjeżdżać na mecze.

przeczytaj cały artykuł

Mar Zim

Trochę mi szkoda Stali, bo kolejne kluby umierają i to pokazuje, że ten sport jest w Polsce patologicznie drogi. Gdyby nie niektórzy kibole z Rzeszowa, to może więcej osób by się odnosiło do Stali życzliwie. A tak to można powiedzieć "macie za swoje" po tym przechwalaniu, że pozabierają Lublinowi zawodników za rok, że za 2 lata ekstraliga. Trochę pokory, bo za rok może Stal w ogóle nie startować

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZKS PDG

Pokory to tu nabierz. To, że za 2 lata ekstraliga jest bliżej niż dalej. Przypomnę Ci, że nie przegraliśmy meczu i jesteśmy na 1 miejscu w lidze. Chyba mówisz i swoim klubie, że umiera.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Bitcoin

Wydrukuj sobie w formacie A4 twoj komentarz Ekstraliga za dwa lata i powies na scianie buahhahahahahahahahhahahahaha,jeszcze to opraw w ramke i modl sie ze stara buahahhahaha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
ZKS PDG

Pokaż gdzie napisałem, że ekstraliga za 2 lata? Jak już zwaliłeś to do zadania, bo polski w poniedziałek, a ty dalej nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Bitcoin

" ZKS PDG
Pokory to tu nabierz. To, że za 2 lata ekstraliga jest bliżej niż dalej. "

Dobra nie kompromituj sie dziecko dalej buhahahaha zostales zaorany won do spania !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
ZKS PDG

Sam siebie imbecylu zaorałeś teraz. Napisałem, ze ekstraliga jest bliżej niż dalej, a nie że na 100% za 2 lata. Przeczytaj jeszcze 2 razy, może zrozumiesz w końcu co napisałem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Bitcoin

Ty sie zblazniles o tej Ekstralidze i kazdy to widzi buahaha was po sezonie nie ma buahahha. o czym swiadczy liczba minusow jakie dostajesz kmiocie buahahah

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
ZKS PDG

Przeczytaj jeszcze raz. Aż taki tępak jesteś, że dalej nie rozumiesz co napisałem? Czytaj do skutku. Może w szkole pomoże. Minusy? To straszne, powiesz w szkole, że mnie zminusowałeś?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Bitcoin

ile mozna Cie orac zebys w koncu stad poszedl, idz pociesz Legiona Stali buahah bo sie zaszyl gdzies w piwnicy :D ale spoko niedlugo to was wszystkich z polski b czeka buhahaha irek buahahahah

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
jendrula

Każdy klub ma jakieś zaległości wobec zawodników czy innych podmiotów i niektórzy chcą odwrócić uwagę od swoich problemów atakują innych.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.