Wątek dotyczący artykułu

Stal Gorzów nie jest pazerna, bo wie że Sparta nie ma słabych punktów

W niedzielę dojdzie do hitowego starcia pomiędzy Cash Broker Stalą Gorzów a Betard Spartą Wrocław. Gorzowianie chcą zwycięstwa, ale wiedzą, że nie będzie o nie łatwo i o bonusie nie myślą.

przeczytaj cały artykuł

Parablo

Pełno fantastów w tym Gorzowie. Wygrana z Wrocławiem i to wg niektórych z bonusem? Jedyny zespół , który może wygrać z Lesznem?
Takich bzdur dawno nie czytałem. Choć wiem wiem , że mecz z Zieloną strasznie zakrzywia siłę Sparty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gorzowianin z Mazowsza

Widzisz Parablo, by pisać, to trzeba się taż nauczyć czytać. Pokaż mi kto z Gorzowa pisze o wygraniu z Wrocławiem z bonusem. Sprawdź czy ci nie nie zdrzemnęło i sam nie wiesz co piszesz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sibi-gw

Łooo matko, a Ty przeczytałes jakikolwiek wpis nizej czy tak od razu jak to mają napinacze w zwyczaju pie**** wpis z pianą na ustach?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Parablo

Pianą? Jaką pianą? A co do wpisów to nie mam na myśli z tego tematu tylko tego wcześniejszego. Albo choćby ten z dołu ze "spokojnym dojechaniu do 50"
Rok temu było z wami podobnie i jak się skończyło chyba pamiętamy?
Zero pokory...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Parablo

Fartło? A kiedy dokładnie w PO czy w meczu rundy zasadniczej?
Już pomijam, że wtedy mieliście dream team , a teraz skład oszczędnościowy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Petrus

Kto pisze o "spokojnym" dojechaniu do 50?

Chłopcze, jak ostatni w tabeli Falubaz zrobił z Wami 51 punktów, to czemu druga w tabeli Stal, ma nie zrobić 50-u?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Parablo

Chłopcze, już pisałem ten mecz niestety nas upokarza ,ale nie ma co z niego wyciągać wniosków na przyszłość.
Jak Grudziądz wówczas z jednym zawodnikiem w formie was bije do 41 to jak chcecie wygrać ze Sparta gdzie w formie jest 3zawodników?

| Odpowiedz
blokuj
ZXV

Się chwalisz 1 rokiem jak nie wiem.A pamiętasz 2016 PO półfinał kto kogo ograł czy zapomniałes??? Przeciez nikt nie pisze o bonusie z unią zremisowaliśmy a był deszcz atut toru poszedł w pizxxu,Wożniak po kontuzji jeszcze 2 mecz w Tarnowie juz poprawe widac było.Jak nasi nie dadzą ciała 48-42/49-41 powinno byc.
Ps.Jeden napisał o bonusie a ty piszesz o wszystkich..
A w 2017 Iversen nie jechał w 2 meczach a u was Drabik w 1 tylko.Linus za Ivera we Wrocławiu zrobił 0 pkt w 3 startach.Gdzie Iversen w RZ u was wtedy 14 walnał.O torze juz nie będe pisał.

| Odpowiedz
blokuj
Parablo

To tak po kolei. W 2016 roku Sparta jechała w Poznaniu więc było jak było , za bardzo im nie zależało. Mimo deszczu to jest dalej wasz tor i co do widowiska to ten deszcz pomógł , a nie zaszkodził, co do wyniku być może też bo na waszym podstawowym torze Kasprzak i Zmarzlik nie dali by rady mijać na trasie.
Nigdzie nie napisałem , że "wszyscy kibice z Gorzowa piszą o bonusie".
Co by było gdyby jechał ten czy tamten nie ma co pisać.
A co do torów to wówczas oba były beznadziejne. Ale teraz już tylko jeden z nich.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.