Wątek dotyczący artykułu

Mówi, że nie pierze pieniędzy i nie jest słupem mafii. Z Hancockiem chce się dogadać

Ireneusz Nawrocki ma problem. Część mediów otwarcie pisze o finansowych problemach Stali Rzeszów, a zawodnicy mają się skarżyć w kuluarach, że właściciel II-ligowego klubu im nie płaci. Greg Hancock już przestał przyjeżdżać na mecze.

przeczytaj cały artykuł


Sebol

Jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę. Nie chcę oceniać p.Nawrockiego, ale jest taki ktoś jak zastępca, który w razie wu jest decyzyjny w kwestiach finansowych. Nie będę wyrokował ale poczekam za dwoma sytuacjami - Greg w składzie i jedzie wszystkie spotkania oraz awans Rzeszowa do pierwszej ligi. Jak to nastąpi koniec spekulacji. Życie pokaże jak to się potoczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tylko speedway

wcale nie duza struktura - jest spolka, jest Pana Nawrocki,jakas Pani sekretarka i ktos do dzialan operacyjnych - cala reszta to podwkykonatswo. Pan Nawrocki planuje inwestycje,zabezpieczna finansowanei a pozniej tylko decyduje co i komu placimy. No wiec jesli z tej ukladanki wyciagniemy na chwile mózg to nie dziwne , ze cala reszta stoi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
paweLbn

ale podwykonawstwo nie jest podpisywane na ostatnią chwilę, tylko jest istotnym elementem strategii inwestycyjnej. Przecież inwestor zanim doprowadzi do wbicia pierwszej łopaty ma już szacunkowy termin odbioru, więc na tym etapie powinien mieć zawarte wszystkie umowy podwykonawcze. Jeśli tego nie zrobił, to jest jego błąd.
Sprzedaż w deweloperce trwa bez przerwy, roboty budowlane tak samo. Chyba, że podwykonawca / pracownik nie dostaje kasy za pracę lub wykonanie określonego etapu. Ale wtedy może to świadczyć o braku płynności i stawiać całą inwestycje pod znakiem zapytania

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.