Wątek dotyczący artykułu

Znamy obsady sędziowskie XII rundy PGE Ekstraligi

W niedzielę, 12 sierpnia odbędą się cztery spotkania w ramach XII rundy Drużynowych Mistrzostw Polski. Poznaliśmy godziny rozpoczęcia meczów oraz obsady sędziowskie.

przeczytaj cały artykuł


ed64

Pewnie zwycięzcą zawodów w Częstochowie będzie znowu sędzia Meyze który wypaczył mistrzostwa Polski w Lesznie.Wykluczając Zmarzlika za upadek na pierwszym łuku Pawlickiego po prostu okradł Zmarżlika z tytułu mistrza Polski.A Pawlicki pozbył się w ten sposób nagrożniejszego rywala.Symulując upadek on jest znany z takich numerów to nie jest jego pierwszy symulowany upadek bo w powtórce w 3 osobowym składzie wygrał na luzie z tak zdobytym tytułem powinien się kiepsko czuć a gdzie duch sportu to ze ze sportem nie ma nic wspólnego.Tytuł mistrza za takie decyzje powinien dostać Meyze miał też kilka innych wpadek.Za taki numer powinien być odsunięty od kilku meczów a w nagrodę dostaje ważny mecz czy to nie mafia.Bardzo uważnie trzeba obserwować decyzje sędziego w Częstochowie bo on może wykręcić każdy numer

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.