Wątek dotyczący artykułu

Lindgren obronił się i nadrobił do Woffindena. Zobacz klasyfikację cyklu Grand Prix

Fredrik Lindgren obronił się przed atakującymi go Maciejem Janowskim i Bartoszem Zmarzlikiem i do tego odrobił trzy punkty do Taia Woffindena. Skok w klasyfikacji Grand Prix zanotowali najlepsi w Malilli: Nicki Pedersen i Matej Zagar.

przeczytaj cały artykuł

Petrus

Bartek chyba maksymalnie srebro. Szkoda. Wszyscy ostatnio sędziują i jadą przeciwko niemu (no ale Gollob w latach 90-tych też tego doświadczył). Strata dwudziestodwu punktowa do Tajskiego na cztery turnieje do końca cyklu jest do nadrobienia, ale nie przy takim sędziowaniu jak obecnie. Ze startami Cyfera, byłby już drugi raz IMŚ. Szkoda, że tak mocno zawalił w Pradze, ale ze srebrnego medalu też będzie trzeba się cieszyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kokersi

żeby tylko później się nie skichał.
Tor w Gorzowie przygotowany pod GP pokazał w ub. roku kto się tam dobrze czuje Woffinden 18 pkt, Lindgren 11 pkt, Zmarzlik 10 pkt, Janowski 6 pkt.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kokersi

Czy sędzia coś robił złego Bartusiowi w 5 biegach? nie bo ten wygrywał starty a jak przegrał to odrobił pozycję. Ale w biegu w ktorym się odpada Bartusiowi po przegranym starcie włącza się coś niedobrego w główce i potem struga przed kamerami ofiarę, stanowiska zająć nie chce. Dla mnie taki zachowanie jest dziwne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
ZXV

Srebrnego to jeszcze nie ma na ta chwile to nawet brązowego.Zobaczymy jak w Gorzowie pojedzie.Praga to tam choooj słaby sprzet był i tam nie lubi jechac.Ale Horsens,Halstavik półfinał powtórka wczoraj japrdl on za duzo gubi pkt przez swoje błędy.Tam oglądam GP i on ze wszystkich najwięcej takich łatwych pkt traci.Szkoda wczoraj bo sprzęt miał szybki.Ale znowu w waznym biegu ze startu zaspał,koło do góry za każdym razem za mocno mu idzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Petrus

Srebrnego to jeszcze nie ma na ta chwile to nawet brązowego.

Ale nie wiele mu już brakuje. I musi więcej pracować nad startami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ZXV

wczoraj dobrze startował oprócz biegu w półfinale przeciez.On po prostu jak jest wazny bieg finał/półfinał zawala start.To chyba jest wina głowy albo sprzętu.Ja po 5 metrach zobaczyłem jak koło idzie mu w góre to juz wiedziałem,że nic z tego nie będzie....i nie ma co mówic,że sędzia go okradł.Dla mnie nie było kontaktu i tyle.Znowu przegrał bo zawalił start.Po co on pierwsze pole brał to nie wiem mając IMP w pamięci.Ja bym wział na jego miejscu 2 bo nawet jak przegrasz start to masz wieksze pole manewru.No cóż trzeba wierzyc,że w Gorzowie nastuka tych pkt wjedzie do finału i juz. Z jego umiejętnościami na medal starczy.Ale na Mistrza ma za duzo wpdaek jak dla mnie i ma słaby poczatek pierwsze 3 rundy.Prage to wiadomo jak pojechał...

| Odpowiedz
blokuj
Petrus

wczoraj dobrze startował oprócz biegu w półfinale przeciez.On po prostu jak jest wazny bieg finał/półfinał zawala start.

W każdych turniejach, ma minimum jeden rowerowy start i to przeważnie w najważniejszych biegach. W ligach jest z tym trochę lepiej.

| Odpowiedz
blokuj
ZXV

W lidze ostatnio z Lesznem na Jancarzu tez w 15 z 4 pola przegrał start.ja bym wziął 2 na jego miejscu.Tak do kolegów mówiłem jeszcze przed polami jak wybierali.Wziął moim zdaniem złe.jak on nie jest pweny siebie na stracie w wąznych biegach to branie 1 pola jest niesensowne bo jak cie założy to po zewnętrznej ci uciekaja.a on pierdzi w krawężniku a 2 zawsze może się wysunac/przyciąc chodzi mi o większe pole manewru.Piersze pole to soebie może Patryk albo Hancock/Magic brac dobrzi startowcy a nie on.W Cardiff wygrał z 1 pola ale tam ze startu było wszytko ok dojazd 1 łuk i do przodu a tu koło go góry,Imp na 2 razy start.

| Odpowiedz
blokuj
ZXV

Nie mnie to oceniać.To sam zawodnik musi to dostrzec.Nie ma tez wszystko na głowe zwalć.Bo jak ze startu ci koło idzie w góre to też jest opcja,że ustawienia w motorze sa złe albo np zła koleina itp.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.