Wątek dotyczący artykułu

Motor - Wybrzeże: Hitchcock nie napisałby lepszego scenariusza. Wielki mecz gdańszczan (relacja)

Gdy Speed Car Motor Lublin prowadził 20:10 ze Zdunek Wybrzeżem, tylko niepoprawni optymiści z Gdańska mogli liczyć na cud. Taki jednak miał miejsce. Duńskie trio wsparte Oskarem Fajferem zrobiło wielkie show i wygrało z bonusem!

przeczytaj cały artykuł

Mar Zim

Jeśli Motor chce awansu, to na PO potrzebuję wzmocnień. Niestety bardzo słabo pojechał Bober (jak można przegrywać z np Kossakowskim?) a do tego Lambert powinien przestać jezdzic w pseudolidze niemieckiej. Ma za duzo startow. Slaby mecz Motoru. Z taka forma zero szans na awans

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Zimny81

Tylko czekałem na takie komentarze :) 11 spotkań - dream team, maszyna, dominatorzy. Jeden nieudany występ i sie okazuje, że są słabi i nie mają żadnych szans :) jak za tydzień przegramy w Gnieźnie to w ogóle się okaże, że przypadkiem się w PO znaleźliśmy, bo nasze miejsce jest koło Wandy :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mar Zim

wygranie rundy zasadnicze a PO to 2 rozne rzeczy. Miesiac sie nie nadaje do 1 ligi. W PO bedzie slabym punktem. Potrzeba kogos na poziomie Dunczykow z Wybrzeza, bo zmeczony Lambert nie pociagnie zespolu.

| Odpowiedz
blokuj
Zimny81

A to w PO jeździ się inaczej? W prawo? Na rowerach? Rywale dostają +10 do szybkości? Czy może odpuścili nam te 11 spotkań, bo stwierdzili, że mamy słaby skład, to i tak nam w PO dokopią? Z twoim myśleniem, to w Rybniku już dawno by ziemniaki sadzili na torze. Powtarzam, przegraliśmy 1 (JEDEN) mecz, z mocnym rywalem, który świetnie czuje się na betonie,a Ty snujesz wizje jakbyśmy właśnie dostali od Krakowa 30 punktami. Wzmocnień nie będzie, bo na rynku nie ma żadnych zawodników do wzięcia, a już na pewno nie tej klasy co Gdańscy Duńczycy. Twoje posty przypominają mi pewna rozmowę, która usłyszałem po meczu z Orłem koło lodziarni na fabrycznej, gdzie dwóch "ekspertów" chwalących się znajomościami z Kępa i Juchą dywagowali czy uda nam się zająć 6 miejsce na koniec, bo "Jeleń" to 2 liga, tak samo starszy Lampart, bo Lambert jest za młody na Nice i że w sumie jak wygramy u siebie z Krakowem i Piła to będzie super. I wyciągnęli te wnioski po pierwszym meczu w sezonem. Nie wiem czy awansujemy czy nie, dla mnie od początku faworytem był i jest Rybnik, ale na pewno po jednym meczu minimalnie przegranym z bardzo mocnym rywalem nie będę grzmieć, że trzeba wymienić pół składu. Szczególnie, że ten skład wygrał choćby na Łotwie i w Rybniku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Ivan Mauger

P Zimny 81, nie wiem czy jest Pan z Lublina czy z Lubelskiego, proszę podać adres lodziarni w mieście Łodzi (skąd tramwaj pochodzi) i jak to odłegłe od Bałutów; to spróbuję to sprawdzić. Napisałem wcześniej odnośnie WSPANIAŁEJ budowli łodzkiej; że będzie to "stały - jedniodniowy (GP) tor dla wszystkich;a teraz dzonk!!!

| Odpowiedz
blokuj
Ivan Mauger

Szacunek za miejsce urodzenia, (Ja - Żmigród 7); z łódzkich Bałut był i jest oby dalej w dobrym zdrowiu Sławek Tronina (Gwardia-Motor-Unia.T); za "moich młodych" czasów dobre lody były w "Malinowej" przed "Victoria" albo na 1-Maja (najlepsze przy dworcu PKP); Jak ktoś Nowy nie znał drogi na stadion zawsze można było iść na słuch lub pomagali "miejscowi". Zdrowia i spokoju w Życiu życzę, a sport zwłaszcza ten ekstremalny,,, zawsze był pełen niespodzianek"', Regards, Dariusz

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.