Wątek dotyczący artykułu

Stal - Sparta: Gorzowianie się męczyli, ale wygrali po nudnym meczu. Sparta skazana na Fogo Unię (relacja)

Betard Sparta przespała początek meczu w Gorzowie. Wrocławianie wrócili do gry, ale w kluczowych momentach meczu zabrakło im armat. Wyścigi wygrywał tylko Maciej Janowski. Stal miała więcej argumentów i zwyciężyła 46:44.

przeczytaj cały artykuł

Eth3rini

A czy to Liszki wina, że na torze była koleina na której podnosiło każdego, a sędzie 10 minut oglądał czy Karczmarz wyjechał za tor chociaż i tak przyjechał ostatni, a wspomnianej koleiny dziury nie widział i nic z nią kazać nie zrobił? Każdego w tym miejscu podnosiło...podniosło Tai'a, podniosła Drabika, podniosła Fricke'a, Woźniaka, Walaska...dramat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Parablo

Pamiętny mecz z kibicami biegającymi po torze...
Zupełnie dwie różne sytuacje tu Woźniak jechał środkiem toru, a wtedy Milik pod bandą. Impet uderzenia był o wiele większy. Dziś ten upadek był dość kontrolowany.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
jotefiks

Ale przyczyna wypadku była ta sama. Pociągnęło zawodnika atakającego. Nie mam pretensji do liszki. Takie rzeczy są częste ale najczesciej nie ma zawodnika którego się przez to taranuje. Nieszczęśliwy zbieg okoliczności.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.