Wątek dotyczący artykułu

Stal - Sparta: Gorzowianie się męczyli, ale wygrali po nudnym meczu. Sparta skazana na Fogo Unię (relacja)

Betard Sparta przespała początek meczu w Gorzowie. Wrocławianie wrócili do gry, ale w kluczowych momentach meczu zabrakło im armat. Wyścigi wygrywał tylko Maciej Janowski. Stal miała więcej argumentów i zwyciężyła 46:44.

przeczytaj cały artykuł

DanGW

Nie wiem co to byl za tor, ale takiej pustyni to dawno nie widzialem. Stasiu ewidentnie nie chcial dac potrenowac sparcie na gorzowskim torze. Tylko zeby nasi nie zapomnieli. To co robil szymon(wydaje mi sie ze w kazdym meczu), Martin i Grzesiu, czyli odjezdzanie od keedy, gdy wyjechanie na metr to smierc, to jest na prawde smieszne. Tacy zawodnicy, a nie widza co sie na torze dzieje? Szczegolnie Szymon. W kazdym biegu strata pozycji po kredzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
STAL.G_1771

Dan to niby już wszyscy w lidze wiedzą ale dalej te same błędy. Nie wiem może mają nadzieję, że może jednak coś się zmieniło i spróbuję, zaryzykuję i może jednak można pojechać szerzej i nabrać prędkości? Nie można. Ciekawie się to wszystko zapowiada a sezon już prawie na mecie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.