Wątek dotyczący artykułu

Lekkoatletyczne ME Berlin 2018: najlepszy wynik Polaków w historii

Reprezentacja Polski zdobyła na mistrzostwach Europy w Berlinie najwięcej punktów w swojej historii występów w tej imprezie. Ponadto w tej klasyfikacji Biało-Czerwoni zajęli znakomite trzecie miejsce.

przeczytaj cały artykuł


art-e

Sukces lekkoatletów na ME jest niewątpliwy i należą im się za to bez wątpienia gratulacje, ale żeby nie było tak pięknie, to docelowa impreza a więc Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 z ewentualnymi, potencjalnymi szansami na medal: A. Włodarczyk, P. Fajdek, W. Nowicki może K. Bukowiecki jak zajmie się tylko sportem a medialnym krytykowaniem A. Włodarczyk i może jeszcze jakiś przypadkowy medal, niespodziewany fuks i to by było na tyle oceniając realnie szanse i możliwości, a więc tak naprawdę, to wielkiego zaplecza lekkoatletycznego na światowym poziomie prawie nie mamy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Przemo Florczak

Kszczot ma szansę skoro zdobył wicemistrzostwo świata w 2015 i 2017, gdzie jest identyczny poziom jak na igrzyskach olimpijskich. Następne trzy wielkie imprezy to mistrzostwa świata 2019, igrzyska olimpijskie 2020 i mistrzostwa świata 2021. Kszczot zamierza biegać minimum do igrzysk 2020 i zdobyć upragniony medal olimpijski.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.