Wątek dotyczący artykułu

Jan Krzystyniak: Ekstraliga bez Falubazu to nie Ekstraliga

Jan Krzystyniak nie wyobraża sobie spadku Falubazu Zielona Góra z PGE Ekstraligi. Dla losów zespołu z Winnego Grodu kluczowe będą dwa ostatnie spotkania rundy zasadniczej. - Jestem optymistą - mówi.

przeczytaj cały artykuł


mateoz

Spadniemy to spadniemy, po co drążyć temat. Póki co sezon jeszcze się nie skończył, ja wierze, że się utrzymamy i ekstraliga będzie dla nas a pojawiające się codziennie artykuły o spadku Falubazu albo "Ekstraliga bez Falubazu nie istnieje" są mocno niesmaczne. Liczę, że zarząd na przyszły rok zbuduje lepszą drużynę bez względu na poziom ligowy, w którym się znajdziemy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stalowa-Myszka

Nic dobrego nie zbuduje, bo nie ma kasy. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Dudek jest Falubazem z krwi i kości, ale w tej chwili negocjuje kontrakt z Toruniem, oficjalne info będzie w listopadzie, podobnie jak Hampel w lipcu zeszłego roku. Falubazowa kasa jest teraz przy piłce a nie przy żużlu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.