Wątek dotyczący artykułu

WTA Cincinnati: Agnieszka Radwańska odpadła. Koniec zwycięskiej serii Polki z Karoliną Pliskovą

Agnieszka Radwańska po raz pierwszy w karierze przegrała z Karoliną Pliskovą. Polka uległa Czeszce w I rundzie turnieju WTA Premier 5 w Cincinnati.

przeczytaj cały artykuł

Juliaa

Gdyby to byl trzeci mecz Agnieszki w turnieju, albo chociaz drugi turniej po Wimbledonie... to kto wie. Pewnie byloby 8:0 . A tak zardzewiala gra Agnieszki i chlodna glowa Bociana zrobila swoje. Ten mecz mogla tylko uratowac Marta Mrozinska na stolku :P No nic. Keep fighting Aga! Dajesz! Powodzenia w New Haven!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Czekam, aż ktoś napisze, że nie ma w niej woli walki, że nic nie próbuje, że to i że tamto... Bo my, maluczcy przed monitorem mamy najlepsze rozeznanie co i jak tenisistka tego formatu robi i co powinna zrobić. :) Nie jestem specjalnie rozczarowany tym meczem, po miesiącu przerwy nie spodziewałem się fajerwerków. Karola jest wymagającą rywalką, a takie bez ogrania meczowego trudno okiełznać... Powodzenia Aga w New Haven! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stanzuk

Wola walki jest, tylko już możliwosci nie te. Piłkarze Puszczy Niepołomice ze swoją wolą walki nie wygrają z Realem Madryt.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Juliaa

Ja mimo wszystko wierzylam, ze pokona dzisiaj Karoline. Zawsze w nia wierze. Jednak nie mam do niej pretensji, czy zalu. Ogolnie nie zagrala dzis zle. Nawet statystyki, to pokazuja. Mecz zakonczyla na sporym plusie. Kilka wymian zagrala perfekcyjnie. Tak samo te dwa pierwsze gemy serwisowe w drugim secie. Brakowalo regularnosci. Slaby procent pierwszego podania. Oby to wszystko przyszlo w kolejnym turnieju. Ps Ja juz sie przestalam przejmowac tymi komentarzami. Najczesciej to sa ludzie, ktorzy po przebiegnieciu 100 metrow dostaja zadyszki - ale na forum kreuja sie na wielkich ekspertow sportowych. Albo sa to dzieciaki, ktorym brakuje akceptacji rowiesnikow - tutaj moga sie wyzyc i hejtowac do woli. Albo sa to ludzie, ktorym sie strasznie nudzi i z nudow hejtuja. Wiekszoc tych userow blokuje, bo jaki jest sens czytac ktorys tam z kolei komenatrz zgryzliwego, czy tego para cos tam... Zawsze pisza o tym samym. Bardziej emcojonuja sie rankingiem i licza punkty Radwanskiej niz jej fani.... Chore to.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|2)
blokuj
Tom.

niestety moje przeczucie na 1:7 jednak się sprawdziło, wygrana Agi po tej przerwie byłaby jednak niespodzianką. Wierzmy, że pomału wyjdzie na prostą...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Bardzo Zły Realista

Żeby wyjść na prostą, trzeba dużo grać i trenować. Opowiadać o oszczędzaniu się i przerwach, to może Roger. Była bardzo mała szansa, na wygranie dzisiaj z Pliską, więc wynik zaskoczeniem nie jest :(
Pomysł na grę był, tylko ciało nie chciało wykonywać rozkazów z "góry" Brak timingu i szybkości. Parę naprawdę ładnych akcji Aga zagrała, ale to zdecydowanie za mało!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Tom.

mam tylko nadzieję, że nie jest tak, że po prostu nie jest w stanie "grać dużo i trenować" z powodów zdrowotnych. Zdrowie najważniejsze i na siłę nic nie zrobisz jeśli szwankuje.... No cóż, zobaczymy, czy pokona ten kryzys, bardzo jej tego życzę :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Juliaa

Tez czekalam. Liczylam, ze spotkaja sie rok temu na Us Open ( Wtedy obie odpadalay z Coco), albo na AO (wtedy z turnieju wyrzucila je Lucic Baroni), albo nawet teraz w Eastbourne ( obie przegraly z Sabalenka). Szkoda, ze spotkaly sie akurat w pierwszej rundzie Cincy.... Eh...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Sharapov

bo nie ma i nigdy nie było, nigdy nie wrociła do meczu z dalekiej podrózy, zawsze podawaliście na forum jeden przypadek z Petkovic, serio? jeden na tyle meczów? podczas gdy top 10 wracały kilkanaście razy w kazdym sezonie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.