Wątek dotyczący artykułu

Ekspert z Hiszpanii o Robercie Kubicy. "Powrót do F1 może być bliższy niż nam się wydaje"

Williams lada moment może stracić Lance'a Strolla, po tym jak ojciec kanadyjskiego kierowcy kupił Force India. - Powrót Roberta Kubicy do F1 może być bliższy niż nam się kiedykolwiek wydawało - uważa Daniel Navarro, hiszpański dziennikarz.

przeczytaj cały artykuł

Arkadio33

Panie Kuczera pana "ekspert" nazywa się Daniel a nie David i nie jest żadnym ekspertem tylko zwykłym gostkiem piszącym sobie artykuliki dla małego portalu internetowego. Ma na oko jakieś 25 lat a jego ekspercki profil na Twitterze śledzi 115 osób. Idź pan z takim dziennikarstwem do domu i nie kompromituj się już.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Drac

Skończyłeś pluć tą żółcią i nienawiścią na innych ?
Dla twojej informacji - NIKT NIE KAŻE CI CZYTAĆ ARTYKUŁÓW redaktora Kuczery.
NIE krytykuj, NIE wyzywaj, NIE pluj. Zmień swoje nastawienie. Kto cię tak skrzywdził, że codziennie wypisujesz swoje wypociny?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Arkadio33

Co jest z wami fanboyami Kubicy, że łykacie każdy nawet tak marnie sklecony artykulik jeśli tylko podtrzymuje przy życiu wasze fantazje ? Czy ja napisałem coś o twoim idolu ? Wytknąłem tylko pismakowi Kuczerze tragiczne błędy warsztatowe (błąd w imieniu jego "eksperta") i grafomanie (Taki z niego ekspert jak z mojego sąsiada taksówkarza) - a krytykować będę bo mam do tego takie samo prawo jak ty do masturbowania się każdą wzmianką o byłym kierowcy F1 z polskim paszportem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.