Wątek dotyczący artykułu

Mocne oświadczenie Stali Rzeszów. Prezes chce oddać punkty bez walki

Stal Rzeszów nie wyobraża sobie, by w niedzielę pojechać mecz ligowy w Ostrowie. Rzeszowski klub wydał oświadczenie, w którym potępia zachowanie MDM Komputery TŻ Ostrovia i zapowiada możliwość oddania punktów walkowerem.

przeczytaj cały artykuł


OstroviaKK

Ja mam pytanie. Czemu w takim razie Stal Rzeszów nie zgodziła się na sobotni termin, gdy w Gorzowie rozgrywane jest Grand Prix. Czyżby brak Grega nie pozwolił im odważyć się? A teraz próbują wybielić sytuację i przedstawiają to w świetle Ostrovia zła i nie dobra. Wam nie pasuje sobota, nam niedziela, w środku tygodnia ciągle ktoś ma Anglię lub Szwecje. No nie ma terminów to kiedy chcecie to jechać..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Hetmańska69

Termin jest oczywisty i na wyciągnięcie ręki, czyli następna niedziela (26 sierpnia). Odbijając piłeczkę, czego to Wasi działacze nie chcą odjechać meczu w przyszłą niedzielę, kilka dni po pogrzebie Tomka, gdy ludzie zdążą ochłonąć i kiedy wszyscy zawodnicy byliby dostępni?

Te przepychanki nie mają sensu. Niech prezesi się ogarną i dogadają jak ludzie, a nie przedszkolaki. Tym bardziej w obliczu takiej sytuacji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.