Wątek dotyczący artykułu

Ostrovia zniesmaczona oświadczeniem Stali Rzeszów. Ostrowianie apelują do kibiców

Stal Rzeszów w swoim oświadczeniu potępiła zachowanie MDM Komputery TŻ Ostrovii. Klub Ireneusza Nawrockiego zapowiedział, że niedzielny mecz może oddać walkowerem. Ostrowianie są takim podejściem do tematu zniesmaczeni.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
-no name-

No i czego jęczysz panno?Jestes na tyle naiwny że wierzysz we wszystko co mówi wasz jaśnie zbawiciel?Sam jestem ciekawy co miał na myśli Tomek pytając o kwestie regulaminowe, zapewne nie chodziło mu o przepis na pomidorową.Jeszcze bedziecie płakać i wspomnicie moje słowa, bańka wkrótce pęknie, tak szybko jak herbi wyleczył się ze sraczki.Na koniec w d..mam czy przyjedziecie w niedziele czy nie.Zależy mi na tym jak na zeszłorocznym śniegu.A na stadion i tak przyjdę, na pewno nie po to żeby oglądać wasze obrażone gęby, ale w wiadomym celu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
lamotte picquet

Oj coś mi się zdaje, że masz rację i już niedługo wypłyną od żurawi kolejne ,,sensację" o ich klubie i delikatnie pisząc niekonwencjonalnych metodach Irka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ksolar

To wy lepiej proscie by nie okazalo sie,że Tomek dostal kolejne pogróżki przed meczem.Pochwalcie sie co mieliscie zrobic Ogórowi na prezentacji.Nie rozumiem jak mozna az tak gnoic swojego wychowanka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.