Wątek dotyczący artykułu

DMPJ: Get Well wygrał we Wrocławiu. Komplet Kopcia-Sobczyńskiego (relacja)

Zwycięstwem Ger Well Toruń zakończyła się zaległa druga runda półfinałowa Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów we Wrocławiu. Liderem triumfatorów był Igor Kopeć-Sobczyński, który zdobył komplet punktów.

przeczytaj cały artykuł


pusher

Takiego dzwona jak w biegu siódmym dawno na Olimpijskim nie było (a na Nowym to już w ogóle)... Na przeciwległej prostej Gruchalski odważnie wjechał między dwójkę leszczynian i wydawało się, że wyjdzie na prowadzenie, jednak ostatecznie miejsca okazało się zbyt mało i wszyscy trzej zanotowali bardzo groźnie wyglądający upadek, a jadący z tyłu Świdnicki rozsądnie ratował się uślizgiem. Sędzia za winnego wypadku uznał jadącego po wewnętrznej Pludrę, Gruchalski i Trofimowi teoretycznie byli zdolni do jazdy, ale na torze już się nie pojawili. Do powtórki wyjechał tylko Świdnicki.
Ogółem zawody - poza opisanym wypadkiem - przebiegały sprawnie, było też kilka ciekawych akcji na torze, w czym celował nowy wrocławski ulubieniec Przemek Liszka, odrabiający straty po zawalonych wyjściach spod taśmy. Widzów jak na młodzieżówkę od groma. No i muszę też odnotować zdecydowaną poprawę pracy spikerki w porównaniu do poprzedniego turnieju;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
baraboszkin

...przestań, ta spikerka nadaje się jedynie na dworzec do zapowiadania pociągów, a i tam nawet nie... cóż, Klocowa zrobiła czystki wśród spikerów, no i mamy nową "jakość"... nawet nie powiedziała, kto wygrał zawody...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pusher

Jasne, zgadzam się ze wszystkim, co piszesz. Chodzę na żużel we Wrocku od 1992 i nie ulega wątpliwości, że tak słabo jeśli chodzi o komentowanie jeszcze nie było. Jednak pisząc o "zdecydowanej poprawie spikerki" odnosiłem się do poprzednich zawodów o DMPJ, kiedy nie można było się nawet dowiedzieć kolejności zawodników w poszczególnych biegach... Tak więc mowa o poprawie z 1 na 2+, posługując się skalą szkolną;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mega_kumaty

Trzeba tutaj dodać, że Pludra został wykluczony z powtórki jak najbardziej słusznie, bo jego zachowanie, w sytuacji, gdy Gruchalski był o wiele szybszy i już przed nim, było z gatunku bezmyślnych.

Co do spikerki i "atmosfery" (hehe)NOWYM Olimpijskim, mam podobne zdanie do baraboszkina. Kompletna amatorka, ta Pani nie odmienia wyrazów w języku polskim. "Na torze numer czy zawodnik Orzeł Łódź Jakub Miśkowiak". Na początku można się pośmiać, ale drugie zawody w krótkim odstępnie powodowały, że chce się wyjść przez coś takiego ;)
A Nowy Kibic Wrocławskiego Żużla? No cóż, współczuję tym kilkuletnim chłopcom, którzy przez ten rodzaj zarządzania kibicami, nigdy , tak jak my nie poczuje naprawdę co to jest żużel i że nie tylko chodzi tu o odbębnienie zawodów, wyczytanie z automatu kto zdobył ile punktów, ale właśnie o te opowieści, czy wydarzenia okołotorowe, które potem zostają do końca życia w naszych głowach.

Dodać też należy, że obecni nowi fani Sparty nie mają pojęcia o tym co się dzieje na torze. Wczorajsze zachowanie Pludry powinno spotkać się ze sprzeciwem trybun co do takiego bezpardonowego zaatakowania Gruchalskiego, a na koniec wszyscy zgotowali leszczynianiowi owację. Rozumiem DMPJ, ale kurde....tak zaraz umrze ta dycyplina. Nie mam na myśli hejtu na młodego byczka, ale pamiętajmy, że agresja na torze za młodu będzie spotęgowana w przyszłości i potem będą kolejni Balińscy, czy Pawliccy niszczyli speedway, dodatkowo, rodzi tę na trybunach i czym skorupka za młodu...

A i nie podobało mi się to, że ochrona pozwalała na picie alkoholu wnoszonego przez kibiców w dużych ilościach. Na dzień po śmierci Tomasza Jędrzejaka mieliśmy na trybunach bal rodem spod Żabki. Płakać się chciało...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.