Wątek dotyczący artykułu

Przemysław Babiarz zaatakowany za komentowanie defilady. "W sporcie zapowie, w Opolu zaśpiewa"

Przemysław Babiarz w Telewizji Polskiej komentował defiladę z okazji Święta Wojska Polskiego. I mocno mu się za to oberwało.

przeczytaj cały artykuł

Stanislaw Balicki

Mnie się komentarz Babiarza podobał. Przerzucałem czasem na TVN i tam komentarz był taki jakby komentowali defiladę w Nowej Zelandii - zero kontaktu emocjonalnego, równie dobrze mógł to robić jakiś robot

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Parę uwag :
- Styl komentowania Babiarza na ME w Berlinie skandaliczny i wysoce irytujacy. Czeste pomylki w relacjach poprawiane przez wspolprowadzących! Zenujacy komentator sportowy.
- Często przekręca treść relacji. Widzimy w telewizorach jak na dłoni co innego niż przekazuje komentator. Błędy!!!
- miesza politykę ze sportem i robi to notorycznie. Ostatnio na ME w lekkiej atletyce oczywiście musiał wyrazić swoje usłużne podziękowania dla ministra sportu Witolda Bańki, że .. w głównej mierze jego zasługa te złote medale, mimo że Włodarczyk, Kszczot, sztafety biegaczy i reszta odnosili sukcesy przed dojściem PiSu do władzy... Wielokrotnie pojawia się w programach TVP nie związanych ściśle ze sportem, komentując wydarzenia polityczne i wielbiąc pod niebiosa obecną władzę... żaden z niego obiektywny komentator sportowy
- a ostatnich ME w la ,komentuje bieg i widzi w nim Polakow mimo,ze pobiegna dopiero w nastepnym biegu , albo opowiada,ze dzis koncza sie mistrzostrzostwa mimo ,ze jest sobota i jeszcze przed nami niedziela zmagan...
- Myli dziedziny sportu i zawodników.
(nie moje ale się z nimi zgadzam)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.