Wątek dotyczący artykułu

Mocne słowa byłego menedżera. Gajewski broni Ostrovię i mówi o emocjonalnym szantażu ze strony Stali Rzeszów

MDM Komputery TŻ Ostrovia chce odjechać niedzielny mecz i oddać w ten sposób hołd Tomaszowi Jędrzejakowi. Stal Rzeszów sobie tego nie wyobraża i grozi walkowerem. - To, co robią rzeszowianie, jest moralnie słabe - komentuje Jacek Gajewski.

przeczytaj cały artykuł


wygugluj

Moralnie słabe jest ocenianie przez Gajewskiego kto ma prawo jak odczuwać tę tragedię.
Moralnie słabe jest uzurpowanie sobie przez Gajewskiego prawa do decydowania, że w ten weekend koledzy, z którymi Ogór tydzień temu śmiał się i żartował, muszą wsiąść na motor i ścigać się o punkty.
Moralnie słaba jest w ogóle próba rozstrzygania, która strona ma "prawo" bardziej przeżywać tragedię, a to właśnie, świadomie czy nie, Gajewski robi.
A intelektualnie słabe jest oskarżanie kogoś o szantaż emocjonalny w momencie, kiedy robi się to samemu, bo czym innym jest jego wypowiedź jak nie szantażem w stronę Rzeszowa?
Ale to Gajewski, tego nie ogarniesz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Penhal

Wiele komentarzy tutaj jest nie do czytania.
Szkoda że Krzysiu Cegielski nie powiedział z jakim problemem zgłosił się do niego Tomek w sprawie porady prawnej.????? Może wtedy znalibyśmy choć jeden szczegół co popchnął Tomka do takiego kroku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rossoneri92

Uważam że nie nasza sprawa z czym miał problemy Tomek. To że był bardziej osobą publiczną nie skreśla tego że był zwykłym człowiekiem jak ja czy ty, i miał też problem i sekrety jak każdy z nas o których nie musiał mówić a do czego miał pełne prawo jako człowiek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.