Wątek dotyczący artykułu

El. LE: Kompromitacja Legii Warszawa. Mistrz Polski odpada z Dudelange

Czy może być gorzej? Wątpliwe. Legia Warszawa ośmieszyła się doszczętnie. Co prawda zremisowała na wyjeździe z FC Dudelange 2:2, ale po porażce w pierwszym meczu odpadła z europejskich pucharów.

przeczytaj cały artykuł


Andrzej S.

Żal mi tylko tych kiboli Legii, bo tych kopaczy zatrudniłbym co najwyżej ( nikogo nie obrażając) - do rozworzenia pizzy po Warszawie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wilczy Pasterz

Do rozwożenia pizzy to trzeba mieć dobrą orientację w terenie. Czepiam się tych zarobków ale to jest żena. Nie na tym polega życie, żeby być w kółko przeciętniakiem i zgarniać kasę od sponsora bo lubi football. A nawet drużyną którą każdy dojeżdża bo football jest ostatnią rzeczą jaką lubi piłkarz. Albo młot Thora na środku i kto wyciągnie ten gra, albo zaorać to w pi*du i od 8-mio latka od nowa. Tyle że z trenerami z prawdziwego zdarzenia, których u nas nie ma. Panie Boniek zrób Pan coś wreszcie bo z karuzeli wstydu nie wyrwiemy się nigdy. Pobujałeś się Pan na reprezentacji, do czasu, i teraz męskie decyzje a nie szlaban na dropsy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.