Wątek dotyczący artykułu

Michał Wachowski. Ostro w lewo: Jeśli Falubaz spadnie, Dudek powinien odejść (felieton)

Jeśli Patryk Dudek zdecyduje się opuścić jesienią Falubaz, to nie powinno wylać się na niego wiadro pomyj. Swoją lojalność dla tego klubu już udowodnił. Teraz musi myśleć o swojej karierze.

przeczytaj cały artykuł

SpeedweyFan

Wszyscy cały czas mówią o tym że Dudek pasuje do Leszczyńskiego składy. A ja chciałbym przypomnieć że Patryk ma zdecydowanie bliżej z domu rodzinnego do Torunia a tam będą właśnie szukali po tym sezonie zawodnika jego pokroju i to jest też drużyna która chce walczyć o najwyższe cele. A o pieniądze też nie będzie musiał się martwić. Moim zdaniem Patryk bardziej przyda się w Toruniu niż w Lesznie i chyba bardziej pasuje do tamtejszego składu. Swoją drogą to na miejscu kibica Falubazu chyba bardziej wolałbym oglądać go w plastronie Aniołów niż Byków.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
SpeedweyFan

Nie kolego. Ja nikomu nie doradzam. To jest tylko moje zdanie na ten temat ale staram się spojrzeć na sytuację realnie. Pewnie jak będzie taka opcja niech zostanie w Zielonej tyle że tam aspiracji na przyszły sezon nie ma żadnych tak jak funduszy. A taki zawodnik jak Dudek nie chce cały czas dołować w tabeli i walczyć o utrzymanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stalowa-Myszka

Skąd możesz wiedzieć jakie plany na następny sezon ma Falubaz, a o kasie tym bardziej. W zarządzie jesteś czy co? W tym sezonie przypomnę Ci, że Doyle miał zostać w ZG, wahał się do ostatniej chwili, a Cielak wystawił Falubaz do wiatru. W takiej sytuacji musiało się skończyć tak, że jest walka o utrzymanie. Pozytywne jest to że Tonder zaczął jechać, a Dudek zostanie w Falubazie bo puszczając go Falubaz zrobi sobie kuku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.