Wątek dotyczący artykułu

El. LE: Pawłowicz po odpadnięciu polskich drużyn napisała do Bońka. Nawiązała do jego słynnego wpisu

- Jawi się Pan dla mnie kierownikiem fascynującym - pisze posłanka Krystyna Pawłowicz do Zbigniewa Bońka. To jej reakcja na krótką przygodę polskich klubów w europejskich pucharach.

przeczytaj cały artykuł

Olo77

Z całym szacunkiem do Pani jako kobiety (nie jako polityka) to są jakieś bzdury. Proszę jasno napisać w jaki sposób PZPN ma jakikolwiek wpływ na sposób gry przez kluby ekstraklasy czy innych polskich lig. No chyba że Pani lobbuje swojego kandydata na stanowisko ewentualnego nowego Prezesa PZPN.
Odrazu nasuwa mi się sposób politycznych nadań na stanowiska: - Co Pan skończył? - Pedagogikę. - A to nie szkodzi jako Minister Służby Zdrowia sobie Pan poradzi... :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GMK36

Co ty za głupoty piszesz ?
PZPN ma wpływ od młodzieży az po seniorów.
Nastepny janusz
.
''Co Pan skończył? - Pedagogikę. - A to nie szkodzi jako Minister Służby Zdrowia sobie Pan poradzi... :P ''
- No dokładnie jako minister sportu to ty bys sobie nie poradzil ....... :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Olo77

??? o czym ty piszesz? Owszem ma wpływ na szkolenie i owszem możę sobie robić przepisy wymuszające grę polskich zawodników w pierwszych 11-tkach. Ale totalnie nie ma wpływu na to czy klub/prezes zatrudni ynteligentnego trenera, totalnie nie ma wpływu na to czy ynteligenstny trener będzie wpuszczał na boisko perspektywicznego POLSKIEGO zawodnika czy też ściągnie pod siebie jakiegoś zachodniego odbudowicza. Kluby które przegrały wszystko na początku obecnego sezonu zrobiły to wyłącznie z własnej winy i NIC do tego nie ma PZPN !!!

A co do mojego przytoczenia sposobu powoływania ekspertów przez polskich polityków to nie wiem do czego pijesz bo całkowicie nie rozumiem co ma u ciebie Minister Sportu do PREZESA PZPN! Ja się nie pcham do polityki bo to bagno bez perspektyw, za to Prezes PZPN to Prezes Boniek i koniec.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Alf Frank

pzpn ma wpływ i to duży: szkolenia , przepisy , trendy itp. a i to co działa najbardziej - pieniądze, czyli ich podział odpowiedni;) np. jak to było z punktami za grę młodzieżowców i później premiami (chyba to zlikwidowali nie wiadomo czemu;P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
lelum polelum

PZPN ma wpływ na system w jakim osadzona jest polska piłka nożna, a ten jest pełen patologii. Mam na myśli głównie system szkolenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.