Wątek dotyczący artykułu

Ireneusz Nawrocki: W Ostrowie wynik schodzi na dalszy plan

Po śmierci Tomasza Jędrzejaka Stal Rzeszów nie chciała jechać meczu w Ostrowie w tę niedzielę. Ostatecznie, po wymianie oświadczeń, spotkania nie przełożono. - Wynik sportowy schodzi na dalszy plan - podkreśla Ireneusz Nawrocki.

przeczytaj cały artykuł


Przecież to ja

Muszę Cię rozczarować,nie mam kłopotu z czytaniem.Nie widzę tylko sensu powtarzania w kółko wypowiedzi Nawrockiego.Jakim składem Stal pojedzie,to problem trenera i Nawrockiego.Odgrażał się że Stal nie pojedzie,później najsłabszym składem,teraz dał się namówić na optymalny skład.Po jaką cholerę te komunikaty,facet jest coraz mniej wiarygodny i skończy w żużlu jak wielu potentatów finansowych.Tak naprawdę szkoda Stali,bo to klub na tym najbardziej ucierpi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZKS PDG

Ty pilnuj swojej dziury lepiej i o Stal się nie martw. Nawrocki sobie może mówić kiedy i co chce. Mecz jest o nic. U was Gruby na wizji przeklinał Cieślaka, obiecal że go skończy i co? Z mordy cholewa.
PS. Ostatni gasi światło.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.