Wątek dotyczący artykułu

Futbol zagrożony

Największe sukcesy mieliśmy, gdy piłkarzy "produkowały" podwórka z bramkami z trzepaków. Dziś trzepaków nie ma, na podwórkach grać nie można. Dzieci haratają w gałę na play station. Dziwicie się, że właśnie przeżyliśmy "czarny czwartek"? Ja nie.

przeczytaj cały artykuł

Tomasz Kielman

No i mamy winnego.. za wszelkie porażki i nieudolność polskich kopaczy odpowiadają zakaz gry w piłkę pod blokiem oraz światowy koncern i jego PlayStation. Bo pewnie Niemcy, Belgowie, Francuzi, Anglicy (wymieniać dalej?), nie wiedzą czym jest FIFA czy PES, a całe dnie spędzają między trzepakami jak niegdyś Deyna czy Lubański? Sorry, ale dla mnie to stek bzdur, a diagnoza jest banalnie prosta - nieudolność organizacyjna oraz kolesiostwo które nawet z najbardziej zacnego przedsięwzięcia zrobi po krótkim czasie folwark dla prywatnych biznesów. Tyle

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
muciano

Nie masz racjiCo prawda to duże uproszczenie te trzepaki, ale coś w tym jest. Tyle żwe mniej winny jest postęp ale ci pseudo trenerzy i działacze. Ale faktem jest że 30 lat temu dzieciaki więcej spędzali czasu na boisku , ja widząc dzisiaj Orliki puste to jestem załamany. Ja mając wtedy takie boiska chyba w lecie spałbym nawet na nich żeby rano nikt mi nie zajął miejsca. I nie było gdzie grać . wszędzie było pełno dzieciaków biegających za piłką. Coś w tym jest że tamrte podwórak wyszkoliły technicznych zadziornych chłopaków. Nie wiem ile masz lat i czy pamiętasz czasy stare że tak to wyglądało. Patrzę na syna i jest tak jak w artykule. komp, internet i zero sportu. I nijak nie szło tego zmienić. Do pewnego momentu masz wpływ i próbujesz ale jeśli nikt z jego paczki nie gra i nie chodzi na boisko to możesz gadać do ściany. Bo na siłę prawie dorosłego człowieka nie zmusisz choćbyś karał i karał. A inną sprawą jest to że szkolenie trenerzy i działacze są u nas słabi ...po prostu słabi. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.