Wątek dotyczący artykułu

Speed Car Motor Lublin wydał oświadczenie ws. meczu w Gnieźnie

W niedzielę Speed Car Motor Lublin przegrał w Gnieźnie 43:47. Do zawodów nie został dopuszczony Oskar Bober, u którego wykryto zawartość alkoholu. Lubelski klub wydał w tej sprawie oświadczenie.

przeczytaj cały artykuł

simon68

Moze zanim zrobicie z Bobera alkoholika i wyslece go do grupy AA ,dajcie sie mu wytlumaczyc i wyjasnic co bylo powodem tej calej glupiej sytuacji .Nie sadze aby byl tak nieodpowiedzialny , przecierz najwieksza szkode wyrzadzil sobie sam .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
moderatorzy na SF są je_nięci

Bez jaj. Co Powie? Że go złapali, skuli i nalali wódy do gardła? Może że miesiąc temu był w szpitalu i do odkażania użyli zbyt mocnego spirytusu? Takie szopki to uprawia Grisza i Mrozek. Debilnymi tłumaczeniami może sie jedynie pogrążyć jeszcze bardziej.
Jak mogło być? Normalnie dał w palnik, co tu wyjaśniać?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
moderatorzy na SF są je_nięci

Ja przesadzam? Jak idę do roboty to wieczorem nawet sobie piwka nie strzelę. Jak wparują na służbie z balonikiem i cokolwiek wykaże to nie ma tłumaczenia, na drugi dzień zasuwasz do pracowniczego po pismo z podziękowaniem za owocną służbę. A przy kontroli drogowej wytłumaczysz się że piwko na śniadanie? Weź nie pierdziel.
Do śniadanka wypił piwko i o 14 miał 0,4? Nie kupuję tego.
Nieodpowiedzialny szczylik, a takie tłumaczenia będą nie tylko głupie ale i bezczelne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
fabioGKM

Wiadomo, że to opcja, która nie wchodzi w grę w przypadku sportowca, który ma kilka godzin później zawody, aczkolwiek wszystko jest dla ludzi i nie ma co robić sensacji z tego, że żużlowiec X czy Y raczy się chłodnym złotym trunkiem.
Gdyby on dziś nawet zaryzykował z tym browarkiem na śniadanie to też nic by się nie stało. Tylko jak się ma 0,4 o 13:30 to znaczy, że się "trochę" pojechało po bandzie i znacznie przekroczyło własne możliwości...
Sobota sprzyja takim tematom, ale taki wynik to raczej wskazuje, że chłopak gasił światło jak już nie było potrzebne na imprezie i pewnie po trzech godzinach snu wyjechał na wycieczkę do Gniezna...
Bo gdyby się okazało, że to podczas tej wycieczki z nudów zużył jakiegoś czteropaka no to już nie jest wskazana litość... Niemniej jednak nie chcę nikogo oceniać i nikt nie powinien tego robić, a zwłaszcza poniżać bo jesteśmy tylko ludźmi i przypadek Tomka Jędrzejaka dobitnie nam o tym przypomniał...
Przypomniał, że pierwsze co powinno się stać to rozmowa z Oskarem i pytanie dlaczego tak, a nie inaczej postąpił? Władze żużla też powinny podejść do tego przypadku mądrze!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
krynston

Cokolwiek nie powie to będzie bzdurne tłumaczenie. Jak mam jechać autem wieczorem to od rana nie piję. A jak już się napiję to nie jadę. Tyle, że aby to zrozumieć to trzeba być dorosłym, a widzę, że ani Bober ani Ty nie jesteście (dorosłość to stan umysłu a nie wiek).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
simon68

Dziekuje za udzielenie rad o doroslosci , napewno z tak cennych uwag skorzystam . A co do Bobera to , kazdy ma prawo do wyjasnien , nie wiesz co sie wydarzylo , a dorosly stan umyslu powinien ocenic sytuacje po calkowitej analizie . Ty z gory zalozyles , ze kazde tlumaczenie bedzie bzdurne , ja jako niedojrzaly che te bzdury uslyszec .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
krynston

To napisz co będzie dla Ciebie usprawiedliwieniem a co bzdurą. Czy to, że pił wieczorem i nie wytrzeźwiał jest inne od tego, że wypił piwo rano? Ja oczekuję od żużlowca profesjonalizmu, takie zachowanie nie jest profesjonalne. Ktoś pisze, że żużlowiec nie ma czasu na picie- to niech rzuci jazdę skoro tej wódy tak brak. Na zasadzie- jeśli alkohol przeszkadza ci w pracy to rzuć pracę. Dziwne te tłumaczenia o chwili słabości- to jak kurier przywiezie wam zdemolowaną paczkę i powie, że to przez chwilę słabości to bierzecie paczkę, klepiecie go po plecach i po temacie? I dziwimy się, że tyle osób w polsce jeździ po kielichu- przyzwolenie na to jest jak widać ogromne. Szkoda.

| Odpowiedz
blokuj
simon68

W żadnym poście nie pochwaliłem pijaństwa . Jeszcze raz napisze : nie wiem co się wydarzyło, i chciał bym usłyszeć wyjaśnienia . Tobie bardzo łatwo przychodzi osadzenie i ukaranie bez dania racji drugiej strony . Aby ocenić postępowanie Oskara chciał bym wiedzieć z jakiego powodu to zrobił? Skąd wiesz czy to brak profesjonalizmu czy może to sygnał czegoś poważnego . Żużel to jeden z najbardziej niebezpiecznych sportów , łatwo nam oceniać jeżeli jedynym ryzykiem w pracy jest odsunięcie krzesła od biurka !

| Odpowiedz
blokuj
Wawi L

Raczej podniesienie hełmu spawalniczego (absolutnie nie obrażam zawodu spawacza, znam tę pracę i wiem jak jest trudna i ciężka).

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.