Wątek dotyczący artykułu

Sparta - Get Well: torunianie poczuli krew. Wrocławianie obronili się rzutem na taśmę (relacja)

Betard Sparta Wrocław zremisowała z Get Well Toruń 45:45. Tym samym torunianie zyskali punkt bonusowy, ale nie dało im to awansu do fazy play-off PGE Ekstraligi. O medale walczyć będą za to wrocławianie.

przeczytaj cały artykuł

Łukasz Wojciechowicz

Nie rozumiem czemu kibice Sparty (nie wszyscy)najeżdżają na swoich zawodników po tym remisie. Komentują ze to hańbiący remis i że Dobrucki ma publicznie przeroscic. Przeciez ten remis jest zwycięski i powinniscie sie cieszyc! Zawodnicy Toruńscy bez wyjątku zawsze dobrze jeździli na wrocławskim torze (choć sie on zmienił to i tak czują o co tu chodzi). Przedpełski, Doyle, a w szczególności Iversen jeżdzą we Wrocku zawsze dobrze. Gdyby dołożyć do tego Holte, który wląsnie na Olimpijskim czuje sie jak ryba w wodzie (zdobył tutaj tytuł IMP, a w lidze zawsze robił dwucyfrowki) myślę ze Wrocław nie miał by Play-offów, ba prawdopodobnie nawet Kaczmarek by wystarczył.
Jednak według mnie Wrocław też jechał w osłabieniu ... Śmierć Tomka wzruszyła wszystkimi, szczególnie w Sparcie. Wczoraj Woffinden, idąc w orszaku pogrzebowym dwa metry za plecami córeczek i żony "Ogóra" płakał tak bardzo... Gdy przemawiał nad trumną Tomka łamiącym głosem, caly zapłakany próbował pożegnać Tomka, wielu myślę tam stojących uświadomiło sobie że żulowcy to też ludzie.. Dlatego zwracam sie do tych wszystkich "kibiców" (szczególnie Sparty) i proszę o troche wyrozumiałości dla swojego zespołu i poszczególnych zawodników. Niektórzy z nich też mogą tu trafić i przeczytać coś co ich bardzo ruszy, w tym złym sensie. Rozumiem ze zjawisko hejtu, było, jest i będzie powszechne jednak któryś z nich moze tu trafić i po prostu tego nie wytrzymać, wiec bierzmy trochę wiecej odpowiedzialności za swoje słowa, nawet w internecie. Gratulacje dla Apatora i Sparty za super widowisko. Żałuje ze nie było transmisji w TV, jednak od znajomego słyszałem ze było wielkie ściganie na Olimpijskim ! Pozdro !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Electraa

Nikt nikogo nie hejtuje. Przy śmierci Tomka ten mecz nie miał tak naprawdę znaczenia, ale dobrze, że wszystko szczęśliwie się skończyło. No i tak, ściganie było przednie, kolejna wtopa Nsportu z wyborem meczu :)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Blaszka Torun

Nie mial znaczenia? 2:4 w ostatnim biegu a nie 3:3 i nie mialby znaczenia? Ile jeszcze wymyslisz bzdetow, zeby probowac wyjsc z twarza? Podpowiem: nie uda Ci sie!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Electraa

Nie, nie miał znaczenia przy tragedii która się wydarzyła. Po wczoraj nie dziwię się czemu np Tai pojechał tak słabo. A Ty przestań już płakać, obejrzysz PO w telewizji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
emii

Weź pod uwagę defekt Maksa gdzie bieg był na 5-1 i osłabienie i Czugunowa. I jeszcze ten 8 bieg, nie pokazali w magazynie ale na stadionie wyglądało jakby Doyle wjechał w taśmę i biegu nie przerwał sędzia, dopiero po dał tylko ostrzeżenie. Wiec jeśli dotknął taśmy też pkt byłoby mniej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Blaszka Torun

Defekty to jednak zuzel. Tak samo jak kontuzje, czyz nie? Bylismy oslabieni i to bardzo dzis, czyz nie? Czugunow? Za kogo mial jechac? Za Drozdza? ok! Jak ocenic Czugunowa wzgledem Kaczmarka? No jak? Ile Gleb odjechal biegow, zeby go oceniac?
Mielismy dzis nie wyjsc z 40 punktow z Kaczmarkiem...prawda? Prawda! Bez Daniela zremisowalismy_prawda? Prawda! O Holcie nawet nie bede wspominal, bo Jack zrobil za niego punkty, ale moglby zdobyc je za Chrisa? Ano moglby :) Pisalem, ze ten mecz bedzie mega wazny juz w czerwcu i sie potwierdzilo! Nie udalo sie, ale przyznasz, ze sprzedalismy hejterkom i napinaczom mega liscia? :)

| Odpowiedz
blokuj
emii

No ja nie przesądzałam wyniku, w połowie meczu napisałam, że jeszcze się nie skończył i może być różnie. U nas na pewno zawodnicy byli osłabieni psychicznie a to ma duży wpływ na jazdę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Blaszka Torun

Ty nie i doceniam. Twoja kolezanka od miesiaca mnie strofuje i uczy kibicowania :) Dzis sie przekonala o tym co jej odpowiadalem. Nie wazne sa okolicznosci! Sa wpisane w sport i kazdy kto sie sportem interesuje bierze je pod uwage! Ja wierzylem w nasza wygrana i czy nie mialem podstaw? Duzo zabraklo?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
emii

Jasne, że zabrakło niewiele a każdy ma prawo wierzyć w wygrana, dlatego nigdy nie stawiam na przegraną Sparty, bo cień szansy zawsze jest.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Corlleon

Paweł na ostatnim okrązeniu dał sie wyprzedizć chyba, Dolye na pewno . Jack 2 razy na ostatnich metrach. Przy takim zespole jak Sparta to troche za duzo. Postawą Chrisa nie jestem jakoś rozczarowany. Tzn myslałem ze pojedzie lepiej ale najbardziej zawiódł mnie Doyle gdzie myslałem ze tą dwucyfrówkę przywiezie jak w ostatnich meczach.

| Odpowiedz
blokuj
Blaszka Torun

Z ulomkami nie jechalismy :) Zawiodl Chris oraz po czesci Doyle. Z drugiej strony slabiej pojechal Tai, wiec suma sumarum...zabraklo nam Daniela, ktory raczej by nie przegrywal z Liszka :) Co bardziej wkurzajace...wystarczyloby, zeby przywiozl 2 punkty w juniorskim :)

| Odpowiedz
blokuj
emii

No ale Liszka zaskakuje swoją jazdą, ciekawa jestem w jakim kierunku pójdzie czy się rozwinie czy osiądzie. Póki co widać, że chłopakowi chce się walczyć o punkty.

| Odpowiedz
blokuj
Guy Martin

Ciekawe co powodowalo wysokim trenerem oprocz sponsora łączącego Dobruckiego gdy jeździł w Rzeszowie i Wojdylle ze ten dostawał szansę od początku? Szkoda że pochowalismy idealnego kandydata na trenera Sparty w sobotę w Ostrowie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
emii

Ja tego nie wiem dlaczego Wojdyło od początku jeździł. Ja cały czas chciałam Liszkę do składu aby chłopak mógł się rozwijać. Tomka już nic nie wróci :(

| Odpowiedz
blokuj
Sellex

Nie daj Boże żeby osiadł,lub skończył wiek juniora...Tułaczka za robotą ewentualnie oczekiwanie na dar dostąpienia z decyzji mości Andrzejka Rusko.

| Odpowiedz
blokuj
emii

Mam nadzieję, że dobrze nim pokierują, to, ze on chce i próbuje to czesc sukcesu ale druga to taka, ze się ma kogoś kto dobrze prowadzi.

| Odpowiedz
blokuj
Sellex

W razie "Wu" niech idzie w świat...Czekanie ala Drożdż to tylko wyzymaczka kariery.Szkoda chłopaka.Tak kończyli Zieja,Bojarski .

| Odpowiedz
blokuj
emii

Ja nie wiem czy można tak na to patrzeć, że przez ten brak startów się marnuje. Przecież jeździ w Anglii, u nas tez w koncu zaczął. Popatrz ile Łotysz miał startów, szans i nie jechał nic.

| Odpowiedz
blokuj
emii

No to jeździł, nie patrzyłam jakis czas już na ligę angielską. Coś się z nim w każdym razie stało ale nie ma co zwalac na to, że nie jeździł, bo jednak z początkiem sezonu w Anglia była. Gdyby miał te punkty zdobywać robilby to tam.

| Odpowiedz
blokuj
ZXV

Z perspektywy całego sezonu u was każdy troche po częsci zawalił.Iversen pierwszą część sezonu,Paweł tez miewał bardzo słabe mecze,Holder tak samo.Doyle w ważnych momentach jak dzisiaj w biegu 15 tez zawalił.

| Odpowiedz
blokuj
Blaszka Torun

Koment nizej napisales co innego :) tzn. inaczej sformuowales :) Pewnie, ze juz bardziej prawdopodobny brak PO to nie wina tylko dzisiejszego remisu. Jednak Doyle dzwona mial w pierwszym meczu sezonu i troche mu zajelo, zeby sie ogarnac. Wiem, ze to gdybanie, ale... gdyby tak 2 nastepne wyjazdowe spotkania byly nie w Tarnowie i Zielonej a np. w Lesznie i Grudziadzu? :) Tak jak u Was z kontuzjami: gdybyscie bez Martina mieli u siebie spotkania z Wrockiem i Lesznem a nie na wyjezdzie? Terminarz, z czego sie laicy smieja ma tez przy pechu duze znaczenie. Nie usprawiedliwiam, bo wpisane to w sport, ale pod uwage nalezy to wziasc. Pechowy sezon, slaby...ale dzis staralismy sie! Chyba z tym sie zgodzisz?

| Odpowiedz
blokuj
Corlleon

A moze było tak ze jadąc dla śp Tomka byli bardziej podbudowani jak Rzeszów ale nie wyszło? tzn wam nie wyszło a im tak. Toruń tez wiedzial o co jechał.Stąd taki wynik. Tłumaczyc sobie mozna róznie. Patrząc na wasze punkty jedynie na minus pojechal Tai. Reszta na swoim poziomie . Pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj
emii

Tak, zabrakło punktów Taja , Milik pojechał zaskakująco dobrze. Taj mocno był związany z Tomkiem, myślę, że tutaj leży problem jego dzisiejszej jazy. Nie ma co się czepiać, wyszło jak wyszło. Mecz bardzo dobry, zdecydowanie wolę takie na styku niż do jednej bramki i po krzyku.
I zgoda, że Toruń pojechał bardzo ładnie, postawili się, bo mieli o co walczyć.

| Odpowiedz
blokuj
Corlleon

Ja liczylem na ducyfrówkę Doyla do czego przyzwycził nas w ostatnich meczach . Bywa.Dobrej nocy :) Powodzenia w Peło :)

| Odpowiedz
blokuj
emii

Oczywiście, że miała o co walczyć i walczyła. Mecz był bardzo dobry, mijanki, walka do końca a nie do jednej bramki. Toruń się postawił i wcale Sparty nie czyni slabej czy też nagle Torunia nie stawia jako mega silnego. Pojechały dwie drużyny z El i tak powinny wyglądać mecze ekstraligiwe, mecz na styku i walka do końca o punkty.

| Odpowiedz
blokuj
STAL.G_1771

Z tym osłabieniem psychicznym to się zgadzam, morale u żołnierzy wojny wygrywało i przegrywało, przykładów w ludzkiej historii mnóstwo choćby Nasza Husaria po wielokroć udowadniała w dziejach historii, że nie liczą się liczby i siła wroga ale pewność siebie, wyszkolenie i wiara. Wracając, wydarzenia z tego tygodnia na pewno odbiły się negatywnie na Wasze morale i można to zaobserwować po punktówkach niektórych zawodników jak choćby takiego kozaka jakim jest Tai.

| Odpowiedz
blokuj
emii

Wiadomo, że tak, zreszta cała masa czynników składa sie na wynik:) Tez nie ma co wyrokowac, ze druzyna z dolu tabeli na pewno pojedzie słabo z druzna z góry tabeli, bo ostatnio Grudziądz w Lesznie bardzo ładnie dawal radę.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.