Wątek dotyczący artykułu

Ostrovia - Stal: Bardzo chcieliśmy wygrać ten mecz dla Tomka (komentarze)

MDM Komputery TŻ Ostrovia i Stal Rzeszów niedzielnym meczem ligowym oddały hołd śp. Tomaszowi Jędrzejakowi. Po zwycięstwo sięgnęli goście, którzy wygrali 53:37 i triumfowali w rundzie zasadniczej.

przeczytaj cały artykuł

Jaśko

Luke Becker...... Rzesza ..... Dmuchajcie i chuchajcie na ten DIAMENT , przepięknie śmiga. Jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam tych głupich (co głupio piszą) i tych normalnych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
karol3414

Wydaje mi się że zostawił mu dużo więcej miejsca niż Baran później, ale z mojego miejsca mogłem nie widzieć szczegółów. Tak czy inaczej młody Curzytek to jest jakiś talent, nie bał się jechać, a to już dużo. Oczywiście jeszcze dużo pracy przed nim. No i w czasie meczu niech się skupia na meczu a nie na instagramach (córka zamieściła zdjęcie z meczu i po chwili miała informacje, że jej profil jest przez niego obserwowany) :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
karol3414

A ja Ci powiem, że nie zdziwiłbym się gdyby wykluczył wtedy Klindta, ale też nie zdziwiło mnie że Curzytka. Takie akcje to właściwie sędziowie oceniają różnie, gdyby to była ekstraliga, to by sobie oglądał powtórki mierzył linijką na ekranie, czy to Klindt poszerzał czy może Curzytek próbował zawężać. Może po prostu sędzia widząc niemoc gospodarzy stwierdził, że aby nie prowokować miejscowych wykluczy młodego, wyniku nie zmieni a będzie spokój na stadionie, bo tak szczerze mówiąc to już wtedy było wiadomo że my tego nie wygramy.

| Odpowiedz
blokuj
karol3414

No ja stałem na wejściu w drugi zakręt i powiem szczerze, miejsca Karol nie zostawił miejsca, to też rozjuszyło naszych kibiców, bo nie licząc prezentacji na Barana w dwóch jego pierwszych biegach nikt nie gwizdał, dopiero po tym biegu znów odżyły stare zatargi. Oczywiście na prezentacji znacznie lepiej byłoby Barana wymilczeć, zamiast gwizdać.

| Odpowiedz
blokuj
kibic stali 1

nie masz pojęcia o żużlu dzwony w różnych okolicznościach . chłopak ściga się od lipca w lidze. każdy kto się zna mowi że ma spory talent

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Hegemon

Pamietaj ze Sayfutdinov zaczynal identycznie jako nikomu nieznany narwany rusek ktory zabije siebie lub inych ;) popatrz gdzie zaszedl. Chlopak ma 16 lat a jedzie odwaznie i ma pomysly a to dzis prawdziwy rarytas - to dopiero jego drugi mecz ligowy a widac ze bedzie dawal rade - jeszcze troche objezdzenia.

| Odpowiedz
blokuj
LEGION STAL

Dać Curzytkowi fure i śmiga jak tralala, na starcie nie odstaje do tego walka na każdym centymetrze. Na plus nowy trener, który wyszedł po meczu i i porozmawial z nami szczerze. Chłopaki (Polacy) też wyszli wspólne fotki, fajna pogawędki. Super. Lech Kędziora to jest gość z klasą.

| Odpowiedz
blokuj
Hegemon

Podoba mi sie ten Curzytek i ma fajna sylwetke na motorze :) - szczerze to ladniej prowadzi motor niz Wiktor Lampart na poczatku. Bedzie dobry zawodnik. Fajnie ze wyszli do Was do tego z trenerem. Super :)

| Odpowiedz
blokuj
LEGION STAL

Wszyscy poza uesańczykami. Problemem będzie motocykl u Curzytka. Mam nadzieję, że przejdzie na stałe do nas jak najszybciej i dostanie sprzęt.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.