Wątek dotyczący artykułu

Start - Motor: Nagana dla Oskara Bobera. Niektórych ponosiła fantazja (noty)

Oceniamy zawodników po meczu Car Gwarant Start Gniezno - Speed Car Motor Lublin. Na naganę za swój przedmeczowy występek zasłużył Oskar Bober. Pochwalić należy za to m.in. Juricę Pavlica, Dawida Lamparta i Roberta Lamberta, którzy byli liderami.

przeczytaj cały artykuł

G-no W-ny

Sam od siebie, chciałbym wystawić wysoką ocenę kibicom z Lublina. Jesteście u nas mile widziani ! Co do zawodników, to oczekuje dwóch zmian w Starcie na piątkowy mecz w Daugavpils. Za Mirka- Marcin, a za Kima- Eda.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wawi L

Dzięki wielkie za te słowa, ja też bardzo cenię kibiców z Rybnika. A z Gniezna to znam ze SF i raczej nie mam dobrych skojarzeń, ale wszystko da się naprawić. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wawi L

Pewno że się chciało i właściwie was ogoliły Koziołki, to była walka o punkt bonusowy i Motor go wygrał ... na dodatek w 6-u ..trzęsiecie portkami? raczej :)
W sześciu szóstka :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
krecik start

Nie nie, liczyłem na mecz na styku i się nie przeliczyłem. Bonus nie był w naszym zasięgu(przegrany już w Lublinie) a na zawody przyjechaliście w 7.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Wawi L

I był na styku 47:43 , przyjechaliśmy w siedmiu, ale jeden się zagubił i zostało 6-u. Pomimo wszystko, jesteście silnym przeciwnikiem, nie ma co mówić.
Ciągle mówię, Start i Motor powinny się znaleźć w Ekstralidze, bo na to zasłużyły te zespoły i pracą zawodników, teamów zawodników, klubów, menagerów i prezesów.
Nie wiem czy pod względem organizacyjnym Lublin i Gniezno nie przewyższają klubów Ekstaligowych.
Czas na Play-off, niebawem dowiemy się co będzie dalej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.