Wątek dotyczący artykułu

Orzeł nigdy wcześniej nie wydał takich pieniędzy. Skrzydlewski dziękuje kibicom i krytykuje zawodników

Orzeł wygrał w ostatni weekend dwa mecze z rzędu, ale powodów do radości za bardzo nie ma. Drużyna już wcześniej straciła szansę na play-off i sezon zakończy w sierpniu. - Zawodnicy zepsuli wszystko, co się dało – komentuje Witold Skrzydlewski.

przeczytaj cały artykuł

undertaker

Ja zadam pytanie: czy Witold jest w stanie zbudować kiedykolwiek zmotywowaną drużynę? Czy u Witolda się tylko jeździ, bo płaci?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
staruszek

no właśnie...w Łodzi nigdy nie było długów..drużyna za długi nie znikała na jakiś czas z żużla....może to jest przyczyna .....
może tak jak w kilku miastach gdzie oszukano i nie zapłacono żużlowcom za ich pracę powinno być też w Łodzi? tak pewnie by sobie wielu kibiców z tych miast życzyło....
zastanawiające jest to czemu tak wszystkich boli że facet płaci swoją prywatna kasę za każdy punkt w terminie....że pomaga zawodnikom gdy stanie się jakiś poważny problem...przykłady to Schlein, Biełołusow..., że w środowisku wielu zawodników wie że to wypłacalny człowiek...
jeśli jesteś taki mądry postaw diagnozę co jest przyczyną? odpowiedz sam na to pytanie które postawiłeś....
przecież jak poczytasz komentarze ludzi to najwięcej fachowców jest ostatnio w Lublinie, później Rybnik i Gniezno....sami mądrzy ludzie.....i do tego z żużlową i marketingową wiedzą.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
PoloniaWielka

Dokładnie. Andersen, Robert Miśkowiak, Tungate nie chcą wyższej ligi. W Łodzi mają dobrze. Skrzydlewski poszukać zawodników bardziej ambitnych. Ewentualnie, płacić motywacyjnie. Zagwarantować dużą premię za awans.
Wystarczy popatrzeć na Lublin. Jak awansują to pewnie zostaną AJ, Lambert i Lamparty. Peroń również jak się wyleczy. I teraz potrzebny dobry Polak i bardzo dobry obcy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
undertaker

widzę, że ktoś tu usuwa moje posty, nie kumam dlaczego. Staruszku, widzę, że myślisz, że wszystkich w Polsce boli, że Witold utrzymuje stabilny finansowo klub, może boli, ale tylko nierozumnych. Ja się bardzo cieszę. Wiesz co mam na myśli w swoim poprzednim poście? Chyba nie bardzo, to zadam Tobie pytanie. Który z obecnych rajderów z Łodzi zostanie w składzie w przypadku awansu? Chyba znam odpowiedź. Jaką oni mają motywację, żeby awansować, co oznacza dla nich szukanie nowego klubu? Który być może nie płaci?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
staruszek

akurat usuwanie normalnych postów jest na tym portalu niczym nadzwyczajnym, za to pozostawianie obelg, i wulgaryzmów prawie już normą..
ale wracając do tematu, być może Ty patrzysz na to innym wzrokiem, nie przeczę, ale przyznasz że znawców łódzkiego żużla i Skrzydlewskiego jest tu co nie miara...
zgadzam się że wielu zawodników traktuje ten klub jako siedzisko z pewną kasą, ale też nie jestem w stanie odpowiedzieć kto zostanie a kto nie z prostej przyczyny...
nie mam na to wpływu...
ale też zakładanie z góry że zawodnicy nie chcą walczyć nie jest wg mnie trafne..
wg mnie nie sprostali temu co wydawało by się proste z założenia, a do tego podkręcił temat "mądry" Ślączka, czyli wygrać to co się da na wyjazdach, a w domu wygrać wszystko.....
wiosna pokazała gdzie są ci zawodnicy po blamażu niektórych meczów wyjazdowych, a atut własnego toru jeszcze bardziej udowodnił jak im daleko do czołówki .. oni jeździli cały rok na wyjazdach...
pokaż mi zawodników, którzy zagwarantują w przyszłym sezonie walkę na najwyższym poziomie, czyli będą liderami.....
jak pokazuje życie w tej lidze....każdy dziś jest liderem, a za rok może być outsiderem... poprzednie lata dokładnie to pokazują....
jest jeszcze coś jak to mówią serce do walki...i są zawodnicy co je mają, ale nie mając sprzętu najwyższej klasy na sercu nie pojadą...a żeby mieć ten sprzęt muszą zarobić i zainwestować...i tu to koło się trochę zamyka....

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
staruszek

Na pewno trochę racji w tym jest co piszesz, zawodnicy mogą wiele, ale nie wierzę że Kędziora tak strasznie rządził, a Zdunek się nie odzywa....i nagle zrobiło się lepiej....
dla mnie to gdzie znajduje się dziś Gdańsk nie było kwestią pokazania wszystkim przez zawodników kto rządzi, a raczej słabym początkiem sezonu...
w Łodzi zawodnicy cały rok jeżdżą na wyjeździe (bo trudno mówić że się ma atut toru jak sami zawodnicy Orła go nie znają) i raczej mocnego żadnego sezonu nie mają w tym roku, na co wskazywałyby choćby średnie w lidze w ubiegłym roku....

| Odpowiedz
blokuj
nataszek

Trochę uproszczone, ale zgoda. Dziś na stronie Wybrzeża jest wywiad z naszym prezesem, w którym m.in. wypowiada się na temat gdańskich zawodników. I to w porównaniu z wypowiedziami Skrzydlewskiego niebo a ziemia. Po odejściu Kędziory zrobiła się w Gdańsku fajna atmosfera, o której mówią wszyscy : prezes, trenerzy, zawodnicy, kibice. Widać to w trakcie zawodów i po, a ostatni mecz z Piłą byl tego ewidentnym przykładem. Zaczęły się też konkretne wyniki. Podstawą jest jednak szacunek, którego niestety prezes Orła wobec zawodników nie okazuje. Jestem bardzo zniesmaczona tą wypowiedzią.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.