Wątek dotyczący artykułu

Agnieszka Radwańska: Zagrałam lepiej niż w Cincinnati

Agnieszka Radwańska po raz drugi z rzędu przegrała w I rundzie i bez zwycięstwa na koncie pojedzie do Nowego Jorku na wielkoszlemowy US Open 2018. W New Haven Polka nie sprostała trzykrotnej mistrzyni turnieju, Petrze Kvitovej.

przeczytaj cały artykuł

tomekBYDGOSZCZ

No właśnie wygląda, że nie wie :-). Szkoda, bo większość ludzi ma krótką pamięć i zostanie w pamięci jako zawodniczka odpadająca w I i II rundzie turniejów, oczywiście prawdziwi kibice będą zawsze pamiętać jej sukcesy ale w sporcie nie jest się po to aby przegrywać, a zdaje się, że tylko to jej pozostało. Jest krótko po ślubie więc w jej wieku to ostatni moment na macierzyństwo, a jeśli to ją nie interesuje to może jakaś szkółka - niech przekazuje doświadczenie albo emerytura i dożywotnie wakacje, bo w sumie zarobiła i zasłużyła na to.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Ona nie wie, ale Ty wiesz :D
---> nawet jak ma ochotę pograć do 40 stki jak Kimiko Date to jest to wyłącznie, tylko i wyłącznie jej sprawa i nie musi rozpatrywać jakichś pokrętnych teorii w stylu: "jak nie będę grać 10 lat to mnie ludzie będą pamiętali jak grałam 10 lat temu". Wysyłaj kogoś innego na emeryturę niż 29 letnią dziewczynę :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Juliaa

A ja bym chciala zeby grala jak najdluzej ;) Lubie jej tenis, lubie ogladac jej mecze. I tylko na jej mecz nastawie budzik w nocy. Poza tym caly czas wierze, ze jeszcze nie powiedziala ostatniego slowa. Jakim prawem inni "kibice" wypowiadaja sie za mnie?! Ich chyba najbrdziej irytuje fakt, ze ktso jej kibicuje. Wystarczy spojrzec na te minusy. Nie pisze niczego zlego, nikogo nie obrazam, pisze tylko, ze trzymam kciuki za Radwanska, a dostaje pakiet minusow. To tak jakbym minusowala Sharapova za komentarze: " kocham Masze" ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
tomekBYDGOSZCZ

Lubię osoby które oceniają innych na podstawie... no właśnie, na podstawie czego? Chyba własnych doświadczeń? Współczuję i życzę abyś była w życiu takim "nieudacznikiem" jak ja :-). Miłego dnia.
PS.: Może warto przeczytać, albo choć spróbować, wpis ze zrozumieniem zanim się go skomentuje?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Iw

Ok, przepraszam, może trochę za ostro to powiedziałam. Ale nie jestem w stanie zrozumieć ludzi, którzy zawsze wiedzą LEPIEJ. I zazwyczaj ci, o wiedzą LEPIEJ, to ci, którzy sami sobie nie radzą. Ok, nie twierdzę, że tak jest akurat z Tobą. Ale myślę sobie tak: Radwańska Ci nie mówi, co masz robić ze swoim życiem, swoją karierą i kiedy powinieneś miec dzieci. Pozwólmy więc Radwańskiej robić ze swoją karierą co chce. Może uważa, że ma szanse powrócić na szczyty? Jeśli tak, to czemu ma nie spróbować? A może woli grać w tenisa będąc nawet w trzeciej setce, niż wychowywać dzieci czy prowadzić szkólkę. Jej życie, jej decyzje i nam nic do tego

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
tomekBYDGOSZCZ

Zauważ proszę, że ja tylko radzę, nie wyzywam jej od cieniasów, itp., bo to nadal świetna zawodniczka ale chyba lata jej triumfów bezpowrotnie minęły. Zwyczajni mi przykro patrzeć jak odpada w pierwszych rundach i jak przegrywa ze średniaczkami.
Nikt mi nie mówi jak mam żyć ale to nie znaczy, że nikt mi nie radzi? Radzi ale wyłącznie ode mnie zależy czy tych rad posłucham ale nie wyzywam na nikogo z tego powodu.
Oczywiście, że to wyłącznie jej decyzja - jej życie, jej kariera, my kibice możemy jedynie wypowiadać swoje opinie ale ja nie będę jej krytykował jak zdecyduje grać dalej nawet jak faktycznie znajdzie się w trzeciej setce.
Pozdrawiam :-)

| Odpowiedz
blokuj
tomekBYDGOSZCZ

Koleżanka ma problem ze zrozumieniem tego co czyta? Za trochę ponad tydzień zaczyna się szkółka więc proszę nie wagarować!
Miłego dnia. :-)

| Odpowiedz
blokuj
efanka

Polecam przeczytać ze zrozumieniem komentarze prawdziwych kibiców tenisa i pozwolić Agnieszce na wolny wybór w realizowaniu swoich pasji i celów. Również miłego dnia :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
tomekBYDGOSZCZ

Proszę wskazać w którym miejscu ja zabraniam Agnieszce wyboru? Konkretnie proszę, bo mam wrażenie, że albo mnie z kimś mylisz albo nie zrozumiałaś mojego komentarza?

| Odpowiedz
blokuj
efanka

Notorycznie „doradzasz”, żeby zeszła ze sceny i przeszła na emeryturę, a Aga wciąż gra, więc chyba to jest wystarczający sygnał, żeby dać sobie spokój z takim doradztwem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
tomekBYDGOSZCZ

Notoryczni... faktycznie to chyba trzeci mój taki komentarz (może czwarty - nie liczę tak dokładnie) w ostatnich 2 latach więc średnio raz na pół roku. Tak średnio raz na pół roku jak akurat chłodno za oknem pytam się syna czy nie chciałby może ubrać czapki wychodząc z domu - myślisz, że jestem upierdliwym ojcem?
Doradzam - no własnie doradzam, a nie zabraniam czegokolwiek - łapiesz różnicę? Komentarze pod artykułami właśnie do tego służą aby wyrażać swoje zdanie, a nie aby tylko poklepywać (choć to też czasem warto) albo hejtować!

| Odpowiedz
blokuj
tomekBYDGOSZCZ

Jedno drugiego nie wyklucza! Po wynikach widać, że moje rady nie są takie złe ale to oczywiście tylko i wyłącznie jej wybór! Umówmy się może tak: Ty masz prawo jej radzić aby grała nawet do czterdziestki, a ja mam prawo jej radzić aby zeszła ze sceny jeszcze jako zawodniczka mieszcząca się w gronie uczestników turniejów wielkoszlemowych, a Aga i tak zrobi to co sama uważa za najlepsze dla niej.
Miłego dnia :-)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.