Wątek dotyczący artykułu

Azoty Puławy dopiero szóste w Szczypiorno Cup. "Nie było kim grać"

Bartosz Jurecki nie może być zadowolony po trzech sparingach Azotów Puławy w Kaliszu. Zespół brązowych medalistów PGNiG Superligi zmaga się z wieloma urazami, ale inaugurację sezonu wszyscy mają być do dyspozycji nowego trenera.

przeczytaj cały artykuł


LPUUU

Jest przecież już dawno ustalone
Azoty - ZTR
Wisła - Opole

Dziwi mnie tylko jedno, miałabyc taką pompa, takie wydarzenie na mieście, promocja, a tu zero nic kompletnie. Klub jeżeli chodzi o Social media i promocje to jest 100 Lat za mudzynami niestety. Nie trzeba wielkich nakładów finansowych żeby rozreklamować takie wydarzenie, no ale się nie chce. Są nowi zawodnicy ja np chętnie obejrzałbym jakiś reportaż z Jerko Matuliciem, o Nantes, o Final Four. Bogdanov jakby nie było jest w top 4 w lidze Jest gwiazda A od tylu lat nic z nim nie było. Klub kompletnie nie wykorzystuje potencjału który posiada i jest to zupełnie niezrozumiałe, czy tak ciężko zabrać Matulicia, Prce czy BogdAnova na kawę włączyć kamerę przygotować ciekawe pytania ??? Wisła będzie W weekend u nas Prezesie niech się PAN SPYTA JAK to się robi :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
obserwator LPU

Masz rację ... tylko w między czasie Prezes Z.A Puławy S.A został odwołany, a turniej miał być właśnie o puchar Prezesa Z.A Puławy i teraz trudno odwołać cały turniej i trudno robić wielką pompę ... skoro nie ma prezesa.... Sytuacja nieco groteskowa ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
NafciarZKS

W kontaktach z kibicami Wisła nie jest jednak wzorem do naśladowania. Jedyny pozytywny element w tym aspekcie to telewizja klubowa, która niestety również obniżyła loty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.